Subota, 06.10.2018.

20:10

SL: Šest golova Čukaričkog, Napredak slavio u Novom Sadu

Fudbaleri Čukaričkog pobedili su danas na svom terenu Dinamo iz Vranja sa ubedljivih 6:1, u utakmici 11. kola Super lige Srbije.

Izvor: PT

Autor: PT

Starsportphoto

Golove za Čukarički postigli su Luka Stojanović u 36. i 55. minutu, Slobodan Tedić u 50, Darko Puškarić u 53, Miladin Stevanović u 58. i Darko Zorić u 63. minutu.

Strelac utešnog pogotka za Dinamo bio je Željko Dimitrov u 62. minutu.

Ekipa s Banovog brda je upisala šestu pobedu od početka šampionata i četvrta je na tabeli sa 22 boda, dok je Dinamo poslednji sa šest bodova.

Fudbaleri Napretka pobedili su u gostima ekipu Vojvodine sa 1:0 golom Djure Zeca u 41. minutu.

Napredak je, posle četvrte pobede, šesti na tabeli sa 17 bodova, dok je Vojvodina na sedmom mestu sa dva boda manje.

Fudbaleri Proletera su u gostima slavili protiv Rada sa 3:1.

Rad je poveo u 19. minutu golom Bogdana Mladenovića, ali je Proleter do kraja meča preokrenuo rezultat i stigao do četvrtog trijumfa. Golove za Proleter postigli su Nemanja Čović u 42, Srdjan Vujaklija u 63. i Stefan Čolović u 78. minutu.

Proleter je sada na osmom mestu na tabeli sa 14 bodova, dok je Rad na desetom sa bodom manje.

Fudbaleri Mačve su ranije danas pobedili Bačku sa 2:0, niški Radnički je slavio protiv Mladost sa 1:0, Radnik i Spartak su odigrali bez golova, dok je Partizan juče bio ubedljiv protiv Voždovca sa 4:0.

Poslednju utakmicu 11. kola Super lige Srbije sutra od 13.00 igraju fudbaleri Zemuna i Crvene zvezde.