Subota, 01.07.2017.

20:44

'Zmajevi' izgubili od šampiona Rusije

Fudbaleri Voždovca izgubili su od Spartaka iz Moskve sa 2:3 u pripremnom meču odigranom u Austriji.

Izvor: SM

Autor: SM

Starsport

Ruska ekipa je odlično počela meč, pa je već posle četiri minuta igre povela sa 1:0.

Strelac je bio Ze Luis koji se najbolje snašao posle prvog kornera na meču. Spartak je u 12. minutu imao dva gola prednosti pošto je pometnju u odbrani Voždovca iskoristio Adrijano.

Voždovac se nije predavao, pa je Djuro Zec, posle kornera koji je izveo Ješić, smanjio na 1:2 u 17. minutu.

Srpska ekipa je do kraja prvog poluvremena izjednačila, a strelac je bio Stefan Dražić u 42. minutu.

Konačan rezultat postavio je Žano Ananidze u 85. minutu.