Sreda, 27.01.2016.

23:00

Očekivano: PSŽ u novom finalu Liga kupa

Fudbaleri Pari Sen Žermena očekivano su se plasirali u finale francuskog Liga kupa rutinskom pobedom nad Tuluzom.

Izvor: ĐN

Autor: ĐN

Photo by Gonzalo Arroyo Moreno/Getty Images

PSŽ je nastavio dominaciju u francuskom fudbalu i ove sezone ima priliku da ponovi uspeh iz prošle kada je osvojio četvorostruku krunu.

U polufinalu Liga kupa protiv Tuluza šampion se mučio u prvom poluvremenu, ali je slavio sa sigurnih 2:0.

Bedem gostiju probio je Esekjel Laveci u 65. na asistenciju Rabioa, da bi samo sedam minuta kasnije Anhel di Marija potvrdio trijumf domaćina.

’Sveci’ će se u finalu sastati sa ekipom Lila koja je u utorak ostvarila istorijski prvi plasman pobedom nad Bordoom – 5:1.