Nedelja, 12.03.2023.

22:50

Prevrnuo se čamac, najmanje 22 mrtvih

Najmanje 22 osobe su poginule kada se čamac sa 47 putnika koji je sa Madagaskara zaplovio prema francuskom ostrvu Majo prevrnuo tokom plovidbe.

Izvor: Tanjug

Prevrnuo se čamac, najmanje 22 mrtvih
Ilustracija/EPA/EFE/Petty Officer 3rd Class Ryan Est

Lučka uprava Madagaskara navela je da su posle brodoloma spasena 22 putnika.

Čamac se prevrnuo nedaleko od ruralne zajednice Ankazomboron na severu Madagaskara, saopšteno je iz Lučke uprave, prenosi Rojters.

Lokalni policajac je rekao za Rojters da je većina spasenih putnika pobegla kako bi izbegla hapšenje zbog pokušaja ilegalnog ulaska na francusko ostrvo Majo.

Ovo je arhivirana verzija originalne stranice. Izvinjavamo se ukoliko, usled tehničkih ograničenja, stranica i njen sadržaj ne odgovaraju originalnoj verziji.

Komentari 1

Pogledaj komentare

1 Komentari

Možda vas zanima

Svet

Zbogom Ukrajino; Pitanje svih pitanja je...

Lideri EU, koji će se sastati sa predsednikom SAD Donaldom Trampom i američkim zvaničnicima na marginama Svetskog ekonomskog foruma u ​​Davosu, "cepaju" svoje beleške o Ukrajini, navodi Fajnenšel tajms.

12:42

19.1.2026.

1 d

Podeli: