Pretučen vozač GSP-a
Vozač (43) GSP-a pretučen je na Novom Beogradu i sa povredama glave i bolovima u nozi, na koje se žalio, prevezen je na Kliniku za neurohirurgiju KCS.
Vozač (43) GSP-a pretučen je na Novom Beogradu i sa povredama glave i bolovima u nozi, na koje se žalio, prevezen je na Kliniku za neurohirurgiju KCS.
Bivši turski premijer Davutoglu osnovao je novu stranku. „Stranka za budućnost bi vladajuću Stranku pravde i razvoja (AKP) mogla da košta mnogo glasova.
Škotska ne može da bude zarobljena u Ujedinjenom Kraljevstvu protiv svoje volje, rekla je škotska premijerka Nikola Stardžen.
Dve osobe poginule su u nedelju u udesu u Brajićima, na putu Cetinje-Budva, dok su tri teško povredjene, saopšteno je iz policije Crne Gore.
London -- Britanski premijer Boris Džonson namerava da vrati sporazum o Bregzitu u parlament pre Božića, izjavio je danas zamenik ministra finansija Riši Sunak.
Direktor Međunarodnog instituta za bliskoistočne i balkanske studije Zijad Bećirović ističe da je stvorena atmosfera koja ne ide u prilog nastavku dijaloga.
Moskva -- Za sada nema priprema za novi kontakt između ruskog i američkog predsednika Vladimira Putina i Donalda Trampa, izjavio je portparol Kremlja Dmitrij Peskov.
Grčki premijer Kirijakos Micotakis pozvao je Nemačku i druge države da migrante i tražitelje azila preuzmu direktno sa grčkog otoka Lezbosa.
Najmanje četiri osobe su poginule u zemljotresu jačine 6,9 stepeni koji je danas pogodio ostrvo Mindanao na jugu Filipina, saopštili su lokalni zvaničnici.