Srbija – Nemačka 1:6 (0:3)

Mlada reprezentacija Srbije izgubila je i drugu utakmicu na Evropskom prvenstvu, a posle Austrije od nje je bila bolja i Nemačka – 1:6 (0:3).

SRB   NEM
  0 : 0
Kraj utakmice, Srbija će kući
90+2 Katastrofa - 6:1
85' Živković postigao prvi gol za Srbiju na Evru
Andrija Živković je sigurno izveo kazneni udarac, Srbija je smanjila razultat na 5:1
84' Kazneni udarac za Srbiju
Daud je udario Ranđelovića po nogama i kazneni udarac za Srbiju. Izvešće ga Živković.
80' Nemci vode 5:0
Valdšmit se prošetao kroz odbranu, i po sredini gola "pucao" za 5:0
Ovako se igra Evro
72' Joveljić pokušao da šutira
Oèekivao je bivši igraè Crvene zvezde da se bar izborio za korner, ali ništa. Lopta je kod Nemaca
69' Dauda - 4:0
Prošetao se igraè Nemaèke kroz odbranu "orliæa", namestio se i neometan šutirao
62' Radunović sprečio Nemce da povedu 4:0
Golman reprezentacije Srbije posle pet primljenih golova na Evropskom prvenstvu na prvi pogled ne deluje kao osoba koju bi trebalo hvaliti, ali da nije ovog momka ko zna kako bi se završila utakmica sa Austrijom, a i ova s Nemaèkom
53' Šut Jovića ka golu
Konaèno prvi šut ka golu, posle 53 minuta i 15 udaraca Nemaca
48' Nema promena na terenu ni u rezultatu
46' Počelo je drugo poluvreme
Lazar Ranđelović je zamenio Danila Pantića.
45' Konačno kraj prvog poluvremena
Ovo što je reprezentacija Srbije prikazala u prvom poluvremenu utakmice sa Nemačkom ne služi nikome na čast. Ok, "panceri" brane tituli prvaka Evrope, bili su favoriti, ali da za 45 minuta Đorovićeva ekipa ne šutne nijednom na gol...?!
41' Ni energije, ni ideje, ni snage
Naša igra u odnosu na Nemce izgleda kao da njihova mlada reprezentacija igra protiv naših pionira. Daj bože da se nešto promeni, alli ne deluje da će se tako nešto desiti. Rival je u međuvrmenu pogodio i prečku (Eztunali).
37' Valdšmit 3:0
Igrač Frajburga povećava rezultat na 3:0. Uh, samo da ne bude neka katastrofa
31' Srbija krenula napred
Rihter se prvo upisao u strelce, a zatim je i asistirao Valdšmitu za 2:0. Tek tada su "orlići" krenuli napred. Lopta je konačno na polovini Nemačke.
30' Nemci vode 2:0
Strelac Valdšmit
30' "Orlovi" nisu šutnuli ka golu protivnika
Sa ovakvom igrom Srbija teško može da učini bilo šta, o preokretu da ne govorimo
28' Korner za Srbiju
I to je to, ni pokušaj da se ugrozi golman Nibel
24' Ništa se nije promenilo u igri Srbije
Lopta je i dalje u nogama "pancera", za sada se ne vidi ideja u igri "orlića", nema ni ozbiljnih akcija, ni bilo kakvih šansi
17' Žuti karton za Milenkovića
Defanzivac Srbije neće moći da igra poslednju utakmicu u grupi
15' Rihter za 1:0
Nemci vode u Trstu. Napadali su, imali inicijativu, i dočekali su trenutak nepažnje odbrane Srbije
8' Gajić otklanja opasnost
Nemci su bili u kaznenom prostoru Srbije, ali je Gajić intervenisao i otklonio opasnost, ali je ostao da leži na zemlji. Potom je i napustio teren da mu se ukaže pomoć.
5' Svi igrači Srbije na svojoj polovini
"Orlovi" su se povukli, Nemci pritiskaju našu odbranu, ali za sada, na sreću, nisu konkretni u završnici
2' Bogosavac zapretio Nemcima
Pokrenuo je akciju po levoj strani, dobro prošao, "oštro" centrirao, ali niko od naših napadača nije dovoljno dobro ispratio akciju
1' Počeo je meč u Trstu
Srbija nema pravo na grašku
Uskoro počinje meč za opstanak na Evru
Ovako izgleda svlačionica "Orlića"
Komplikuje se situacija u našoj grupi
Reprezentacija Danske pobedila je Austriju i sada tri selekcije u našoj grupi imaju po tri boda.

Opširnije pročitajte OVDE.
"Panceri" favoriti
Iako su na papiru ujednačene snage, zbog forme na turniru Nemačkoj pripada uloga favorita.
Đorović napravio dve izmene
Umesto Vukašina Jovanović, koji je dobio crveni karton protiv Austrije, na terenu će biti Srđan Babić, dok će umesto Erhana Mašovića zaigrati Uroš Račić.
Dobrodošli!
"Orlići" nemaju prava na grešku, moraju do dobrog rezultata protiv "Pancera", ako žele da ostanu u trci za polufinale.

Kina i Francuska se dogovorile: "Dozvolićemo"

Kina će dozvoliti uvoz proteinske hrane svinjskog porekla iz Francuske, kao i uvoz svinjskih iznutrica iz te evropske zemlje, navodi se u današnjim odvojenim saopštenjima kineske carine i francuskog ministarstva poljoprivrede.