Pojedinačni sportovi

Ponedeljak, 17.10.2022.

18:23

Srpski mešoviti parovi bez medalja na SP u streljaštvu

Zorana Arunović i Damir Mikec zauzeli su 20. mesto na Svetskom prvenstvu u Kairu, u mešovitom timskom takmičenju vazdušnim pištoljem.

Izvor: B92, Beta

Autor:B92, Beta

Srpski reprezentativci u streljaštvu su ostvarili rezultat od 574 kruga, pet manje od šeste pozicije koja je vodila u borbu za medalje, preneo je Streljački savez Srbije.

U istoj disciplini drugi srpski par Brankica Zarić i Duško Petrov zauzeli su 30. mesto.

Andrea Arsović i Lazar Kovačević su u gadjanju vazdušnom puškom došli do 29. mesta, dok su Teodora Vukojević i Milutin Stefanović takmičenje završili na 34. poziciji.

Zlatnu medalju u gađanju vazdušnom puškom osvojio je prvi tim Kine, srebro je pripalo prvom timu Južne Koreje, a bronze su otišle drugim timovima te dve zemlje.