Vojvodina – Čukarički 1:1 (1:0)

Fudbaleri Vojvodine i Čukaričkog odigrali su nerešeno 1:1 u utakmici 27. kola Linglong Superlige.

Bojić 13 – Tedić 77
  VOJ   ČUK
  1 : 1
KRAJ
90' Vojvodina steže obruč
Konstantno napadaju domaći fudbaleri, pokušavaju da dođu do pobede, ali za sada se Čukarički vešto brani
88' Vojvodina propušta veliku priliku
Šapić i Petrović su bili maksimalno skoncentrisani i uspeli da otklone opasnost, pa je Vojvodina posle opasne akcije imala samo korner koji je bio loše izveden.
86' Umalo preokret!
Tedić je umalo postigao i drugi gol, ail je ipak pogodio spoljni deo mreže i ostaje 1:1. U nastavku je i Nenad Lalatović, trener Vojvodine, zaradio žuti karton
85' Podigle su se tenzije
Imamo veoma zanimljivu završnicu na "Karađorđu". Nekoliko napada u nizu imala je Vojvodina, ali ni Čukarički ne spava. Ko će do pobede?
82' Ponovo preti Vojvodina
Drinčić je odlično centrirao, ali je Ortiz bio sjajno postavljen i otklonio je opasnost. Ulazimo u poslednjih desetak minuta
76' Penal za Čukarički
Tedić to koristi i donosi izjednačenje gostujućem sastavu. Imamo li mini dramu u Novom Sadu?
74' Bojić propušta veliku priliku
Posle dugog vremena je Vojvodina imala dobru priliku, prvo je Topić šutirao i Petrović brani, da bi Bojić loše zahvatio loptu i rezultat ostaje nepromenjen. Napokon smo dobili malo uzbuđenja na "Karađorđu"
69' Mićin pokušava, nema gola
Krenuo je u solo akciju u kontra napadu Mićin, ali je njegov šut bio izblokiran i Rockov to lako hvata.
58' Novi korner za Čukarički
Posle Ćirkovićevog pokušaja Rockov je odbranio i lopta ide u korner koji je loše izveden i golman Vojvodine lako to hvata u svom petercu
56' Mirno u drugom poluvremenu
Nema previše aktivnosti u drugom poluvremenu, sada je Čukarički krenuo u kontru, ali je to zaustavljeno pametnim faulom i Vojvodina će postaviti odbranu
49' Opasan napad gostiju
Čukarički pokušava na sve načine da ugrozi gol Vojvodine, sada je Vidosavljević posle odličnog napada probao van kaznenog prostora, a lopta prolazi tik pored stative
47' Tedić se povredio
Ostao je napadač Čukaričkog na zemlji posle jednog duela, ali je sve u redu sa njim
46' Počinje drugo poluvreme
Loptu sa centra izvodi Vojvodina
45' Kraj prvog poluvremena
Gol Bojića iz 13. minuta razdvojio je dve ekipe, makar rezultatski
39' Čukarički počeo da napada
Sve češće vidimo gostujuće fudbalere u nekoj napadačkoj akciji, pa je Rockov morao da interveniše. Rezultat je i dalje 1:0 za Vojvodinu
32' Evo dobrog napada gostiju
Vidosavljević je odlično ispratio šta treba da radi, a dobio je hirurški precizan pas od Tedića, međutim Rockov je uspeo da interveniše i otkloni opasnost
30' Endiaj napušta igru
Umesto njega ulazi Vidosavljević, a Endiaj ne može da igra
27' Povredio se Endiaj
Čini se da je Đorđević nehotice povredio fudbalera Čukaričkog koji je ostao da leži i upravo mu se ukazuje lekarska pomoć
21' Sjajna odbrana Petrovića
Ponovo je Vukadinović zapretio "Čuki", ali je sada odlično postavljen bio Petrović i evo nove fenomalne njegove odbrane
17' Evo izjednačenja... Ali u kartonima
Prvo je Nemanja Čović zaradio žuti karton u 15 minutu da bi samo dva minuta kasnije Zorić "uzvratio uslugu"
13' Gooooooooooooooool
Na asistenciju Đorđevića Bojić je odlično reagovao i doneo Vojvodini vođstvo od 1:0
11' Prvi šut u okvir gola
Sa levog boka napao je Vukadinović, ali je reakcija golmana Petrovića bila pravovremena
10' Endiaj krade loptu, propada kontra
Uspeo je brzonogi Endiaj da ukrade loptu an sredini terena, povukao kontru i proigrao Tedića koji se okliznuo i lopta je završila u Drinčićevom posedu i sve je propalo
7' Stativa!
Endiaj je utrčao u šesnaesterac Vojvodine, pobegao njihovoj odbranli, ali je posle tog pokušaja lopta pogodila samo stativu i rezultat se nije promenio.
4' Miran start
Nismo videil niti jednu priliku za pet minuta, u toku je klasično opipavanje pulsa i Nikola Drinčić je nezgodno pao posle jednog duela i na sreću nije bilo povrede iako je iskusni vezista ostao da leži
1' Utakmica je počela
Prvi napad je imala Vojvodina, ali se sve završilo gol autom.