Mladost – Crvena zvezda 0:1 (0:0)

Fudbaleri Crvene zvezde savladali su Mladost u Lučanima sa 1:0 (0:0), u okviru vanrednog 19. kola Linglong Superlige Srbije.

Dobrodošli!
Pred nama je meč vanrednog 19. kola Superlige Srbije između Mladosti i Crvene zvezde.
KRAJ – Zvezda pobedila Mladost
90+' Žuti za Vukanovića
90'+ Igraće se još tri minuta
87' Poslednja promena kod gostiju
Umesto Rodića na terenu je Milunović.
87' Novi žuti karton
Predrag Pavlović povlačio je za dres Marka Marina i zbog toga je zasluženo dobio žuti karton.
85' Zvezda sve bliža pobedi
Zvezda kontroliše igru, napada i sve je bliža trećoj uzastopnoj pobedi u domaćem šampionatu.
75' Prilika za Tomanea
Dobro su kombinovali Ben i Marin, a lopta je stigla do peterca, odakle Tomane nije uspeo iz neposredne blizine da postigne gol. Biće novi korner za goste.
Pogledajte gol El Fardu Bena
70' Nove izmene
Tanko menja Oditu kod domaćih, dok Jovančić ulazi umesto Ivanića kod gostiju.
68' Umalo gol Mladosti
Bila je to dobra prilika za domaće. Ipak, Pankov je udarac Bojovića uspeo da izblokira.
66' Prva promena
Umesto Matea Garsije na terenu je Aleksa Vukanović.
63' Gooool – Vodi Zvezda
Marko Marin je poslao dobar pas preko cele odbrane Mladosti, da bi Ben jakim udarcem u gornji levi ugao Zečevića doneo vođstvo Crvenoj zvezdi - 0:1.
62' Mladost pokušava preko kontri
Domaći fudbaleri se dobro i organizovano brane, a da ugroze gol Borjana uglavnom pokušavaju preko polukontri i kontri.
55' Golmani sigurni
Prvi pokušaj Mladosti - Bogdan Milošević je šutirao pravo u Borjana.

Na drugoj strani Njegoš Petrović je uputio udarac po sredini gola.
53' Zvezdi fali završnica
Zvezda pritiska na startu II poluvremena, ali fali im završni udarac. Uglavnom centaršutevi i šutevi završavaju pored gola Zečevića.
49' Velika šansa za Degeneka
Nakon centaršuta Marina, lopta je nekako stigla do Degeneka nakon loše intervencije Odite. Ipak, australijski fudbaler je levom nogom šutirao pored gola Zečevića.
46' Počelo II poluvreme
Sa centra kreću fudbaleri Crvene zvezde.

Nema promena u sastavima.
Poluvreme – Bez golova u Lučanima
46' Posle dugo vremena
Marko Marin je povukao ka sredini i "opalio". Ipak, lopta je završila preko prečke.
45+' Igraće se još 4 minuta
39' Mirno
U poslednjih nekoliko minuta uspela je Mladost da se oslobodi pritiska. Uglavnom se igra na sredini terena u ovim trenucima i nema prilika za gol.
31' Ben ostao da leži
El Fardu Ben ostao je da leži na travi nakon duela sa Andrićem. Čini se da je izgubio svest na kratko, ali deluje da može da nastavi meč.
29' Bilo je blizu...
Garsija je lepo ostavio loptu Ivaniću, ali je njegov udarac po zemlji završio pored gola.
28' Marin loše...
Imao je kapiten Zvezde dobru priliku da iz slobodnog udarca sa 20-ak metara postigne gol. Međutim, lopta je otišla visoko iznad prečke.
23' Zečević siguran
Posle kornera lopta je stigla do Matea Garsije, koji je šutirao pravo u golmana Zečevića.
16' Prvi žuti karton
Dobio ga je Filip Stojanović posle starta na Njegošem Petrovićem.
15' Tomane ponovo
Ponovo je dodavač bio Rodič, ali je opet Tomane promašio. Portugalac je iskosa šutirao pored leve stative golmana domaćih.
14' Au...
Mogao je Lazar Jovanović da postigne gol sezone. Sa svoje polovine je pokušao da lobuje Borjana i zamalo bio neprecizan.
13' Velika šansa za Zvezdu!
Rodić je pronašao Garsiju, koji je, čini se, mogao bolje iz ove situacije. Golman Zečević je loptu izbacio u korner.
6' Pokušaj Ivanića
Deluje da će biti dosta otvorena utakmica. Novi pokušaj gostiju - šutirao je Mirko Ivanić, ali je lopta otišla preko prečke.
4' Borjanu se ukazuje pomoć
Lekarska ekipa Crvene zvezde morala je da reaguje i da ukaže pomoć Milanu Borjanu. Još uvek nije najjasnije šta se to dogodilo.
2' Zvezda uzvratila
Brzo je Zvezda uzvratila posle kontre, stvorila se gužva ispred gola Mladosti. Ipak, Rodić nije mogao da uposli Tomanea.
2' Prva šansa za Mladost
Lepu priliku imao je Stojanović, koji je šutirao u bliži ugao Borjanovog gola, međutim, čuvar mreže gostiju je oprezan.
1' Utakmica je počela
Prvi sa centra krenuli su fudbaleri Mladosti, koji napadaju sa desne na levu stranu.