Partizan – Voždovac 1:2 (0:1)

Fudbaleri Voždovca pobedili su Partizan na gostovanju rezultatom 2:1 u 11. kolu Superlige Srbije.

Dobrodošli!
Pogledajte gol za pobedu:
Kraj, pobeda Voždovca!
Gol Pavlovića:
96' Šok u Humskoj, ponovo vodi Voždovac!
"Sevnula" je kontra, crno-beli se opet nisu vratili u odbranu na vreme, a Marko Dević je postigao gol! Verovatno pobedonosni, ima još malo vremena.
94' Partizan hteo penal
Dosta tenzije i u završnici. Crno-beli su hteli penal zbog igranja rukom, ali Marković nije ni pomislio da ga dosudi.
91' Goooooool, Partizan izjednačio!
Bibras Natho je ponovo pokazao klasu. Pogodio je Pavlovića tačno u čelo, a mladi štoper Partizana imao lak zadatak, te izjednačio na 1:1.
Utakmica produžena šest minuta
88' Mogao je bolje Lakčević
Miloševićev "džoker" je dobio loptu od Markovića, ali izuzeno slabo šutirao glavom. Lak posao za Ilića.
87' Stojković spasao crno-bele
Ponovo loša reakcija odbrane Partizana dopustila je Stojčevu da uposli Daničića. Momak koji tek što je ušao na teren imao je situaciju jedan na jedan, ali je odlično odreagovao Stojković.
82' Marković ponovo promašio iz odlične šanse
Asano je petom namestio loptu Markoviću, a on iz ugla šutirao pored gola. Ovo je bila velika šansa.
81' Miloševićev poslednji adut je 19-godišnji Lakčević
Nikola Lakčević je ove sezone dobio jednu šansu, koju je iskoristio asistencijom protiv Rada. Ovo mu je drugi meč u karijeri za Partizan na seniorskom nivou.
79' Tošić se povredio
Loše je primio loptu iskusni Tošić, a onda dobio udarac od protivničkog defanzivca. Teško se kreće po terenu, verovatno će morati napolje.
76' Izmena u Voždovcu
Izlazi Mikić, koji je neposredno pred izmenu dobio žuti karton, a na terenu je Mihajlov. Izmena štoper za štopera.
69' Dobar centaršut, ali faul
Dobar centaršut Tošića iz kornera, ali zatim faul nad golmanom Ilićem.
65' Opao ritam
Partizan napada, ali ne sa intenzitetom sa početka drugog poluvremena. Voždovac pokušava da sačuva loptu kad god je osvoji.

58' Pad Markovića u šesnaestercu gostiju
Marković je lako pao u kaznenom protivnika, a sudija nije ni pomislio da svira penal. Ovoga puta ispravna odluka.
55' Nova gužva u kaznenom Voždovca
Pavlović je pokušao petom, ali loše zahvatio loptu.
Suma ponovo kao Miloševićev "džoker"
Na terenu je Suma, van njega mladi Stevanović
53' Izmena kod "zmajeva"
Dević je na terenu, Purtić izlazi
47' Velika prilika za Partizan
Marković je šutirao, odlično odreagovao Ilić, po ko zna koji put večeras. Imao je Partizan šansu da dođe do gola i iz odbitka, ali je Hajdin dobro intervenisao pored Sume.
Počelo je drugo poluvreme
Kraj I poluvremena
45+7' Povredio se Brežančić
Na prvi pogled teža povreda Brežančića. On je momentalno zamenjen, na terenu je Šehović.
45+4' Partizan napada i napada
Dobri napadi Partizana, ali deluje da fali završni pas. Nema gola za domaćina.
Devet minuta nadoknade prvog poluvremena
45' Ilić nastavio da briljira
Atraktivan pokušaj Lazara Markovića, ali nova odlična intervencija Ilića.
44' Dobar centaršut Natha
Imao je sreće Voždovac. Posle dobrog centaršuta Natha umalo da gosti postignu auto-gol.
Ponovo se igra fudbal
U toku je 42. minut, ali će nadoknada vremena biti ogromna.
Utakmica ponovo prekinuta...
Ovoga puta sudija Marković je prekinuo utakmicu, ovoga puta zbog pogrdnog skandiranja prema predsedniku FSS Slaviši Kokezi i predsedniku Srbije Aleksandru Vučiću od strane navijača Partizana.
Evo gola, čekamo snimak Stojkovićevog faula...
Nastavljena utakmica
"Grobari" ne odustaju, bakljom pogodili sudiju?
Posle par minuta pauze utakmica je krenula, ali je uletela nova baklja na teren. Izgleda da je pala jako blizu, ili čak zakačila pomoćnog sudiju Đurđevića.
Utakmica prekinuta zbog "bakljade"
Nekoliko baklji je uleteo na teren.
28' Vodi Voždovac!
Kapiten Voždovca Nemanja Nikolić šutirao je jako i precizno, pa Stojković nije imao šanse. Voždovac je poveo, 0:1.
27' Ludnica u Humskoj, penal za Voždovac!
Stojković je srušio protivnika u kaznenom prostoru, dobio žuti karton zbog prigovora, a sudija je hladnokrvno pokazao na penal!

Pre toga je napadač Voždovca promašio manje-više prazan gol, a sudija, kada je video da gola neće biti, je odlučio da pokaže na belu tačku.

Celu zbrku započeo je Urošević, koji je poklonio loptu protivniku na nekoliko metara od gola, neposredno pre nego što je Stojković napravio prekršaj za najstrožu kaznu.
17' Dobra prilika za Partizan
Sačuvao je mrežu Ilić. Pokušao je Tošić iz dobre pozicije, ali nije bilo većih problema za golmana gostiju.
12' Solidna pozicija i loše izveden prekid gostiju
Kapiten Voždovca Nemanja Nikolić loše je izveo centaršut iz dobre pozicije, pa je lopta otišla u gol-aut.
7' Za sada bez prilika
Inicijativu ima Partizan, ali za sada bez većih šansi.