Crvena zvezda – Radnik 6:0 (2:0)

Fudbaleri Crvene zvezde pobedili su Radnik iz Surdulice sa 6:0 (2:0), u osmom kolu Superlige Srbije.

Boaći 33, 62, Marin 41, Kafu 52, Čaušić 73, Stojiljković 81
  CZV   SUR
  6 : 0
KRAJ! Crvena zvezda pobedila je Radnik sa 6:0!
Odlična utakmica crveno-belih i sjajna uvertira pred prvo kolo Lige šampiona.
Odmah zatim gol i Stojiljkovića
Ako ste propustili, gol Čaušića
Novi gol, Stojiljković pogodio za 6:0
81' Akcija "glava". Rodić je odlično glavom uposlio Stojiljkovića, koji je istim delom tela savladao Lekića. Zvezda ima velikih 6:0.
Četvrti gol Zvezde, a drugi Boaćija
Petarda – prvenac i za Čaušića!
73' Marko Marin odlično je odložio loptu Čaušiću, koji je snažnim udarcem desnom nogom savladao Lekića.

Zvezda je poslednjeg dana prelaznog roka dovela Boaćija, Marina i Čaušića i sva trojica su se upisala u listu strelaca.
Stojiljković menja Boaćija
70' Ričmond se vratio u dres Crvene zvezde sa dva gola.
Stativa Ebisilija
69' Zamalo Veljko Simić da upiše još jednu asistenciju. Odlično je poslao pâs ka Ebisiliju, koji je pogodio stativu.
Momenat kada je Vasiljević isključen
Boaći je sklonio loptu u stranu, a golman ga je zakačio po nogama, posle čega je sudija odlučio da isključi golmana Radnika.

Goooool – ponovo Boaći!
62' Simić je lepo prošao po levoj strani, odložio je loptu Boaćiju, koji je šutem sa nekih 16 metara poslao loptu visoko pod prečku.

Crveno-beli imaju igrača više i to potpuno koriste.
Još jedna izmena u Zvezdi
61' Veljko Simić menja Žonatana Kafua.
Gol Žonatana Kafua
Prečka, sreća za Radnik
58' Umalo da Zvezda postigne još jedan pogodak. Posle centaršuta lopta je zakačila odbrambenog igrača Radnika i završila na prečki.
Izmena u Zvezdi
56' Filipa Stojkovića menja Marko Gobeljić.
Prvenac i Kafua! Zvezda vodi 3:0
52' Stojković poslao je odličnu loptu ka Kafuu, koji je stopalom leve noge savladao golmana Lekića. Veoma precizan šut uz stativu.

Ovo je prvi gol za Kafua u dresu Crvene zvezde.
Boaći proslavlja pogodak
Ričmond je prvi gol na meču postigao u 33. minutu.

Slaba vidljivost
49' Navijači su na severu zapalili baklje, pa je na stadionu slaba vidljivost. Sudija ne prekida utakmicu jer dim polako odlazi.
Počelo je drugo poluvreme
46' Prvi napad u drugom poluvremenu imaju fudbaleri Crvene zvezde. Podsećamo, Radnik igra sa igračem manje jer je golman Vasiljević isključen.
Prvenac Marina
POLUVREME
Posle prvih 45 minuta igre Zvezda vodi golovima Ričmonda Boaćija i Marka Marina.
Golčina Marina! 2-0 za Zvezdu!
41' Boaći je uzvratio asistencijom. Marin je sjajnim udarcem sa nekih 16 metera poslao loptu u gol. Golman gostujućih nije imao nikakve šanse, pošto je lopte otišla u gornji desni ugao.
Poništen gol Marinu
39' Marin je pogodio, međutim nalazio se u ofsajdu i poništen mu je gol.
Ubitačna kombinacija: Marin-Boaći
Goooool – Ričmond Boaći!
33' Marin je dobro prošao po desnoj strani, potom je ušao u sredinu i dobacio loptu ka Boaćiju, koji se odlično snašao i udarcem po zemlji u desni donji ugao savladao golmana.
Boaći umalo do gola
32' Uspeo je Ričmond da oduzme loptu defanzivnim igračima, ali je potom njegov šut blokiran i dosuđen je korner.
Solidan šut Marina
28' Pokušao je Marin iz slobodnog udarca, međutim njegov šut završio je iznad prečke. Nije bio ovo loš pokušaj.
Crveni karton za golmana Vasiljevića!
26' Boaći je stigao pre golmana do lopte i sklonio je u stranu, ali je tom prilikom Vasiljević zakačio fudbalera iz Gane, koji je posle nekoliko metara pao.

Sve se dešavalo van kaznenog prostora.
Dobar napad Radnika
21' Solidna akcija Radnika. Lopta je poslata ka Zlatanoviću, koji se nalazio u dobroj poziciji, ali nije uspeo da zahvati loptu.
Đoković pozdravlja sve na stadionu
Opširnije pročitajte OVDE.

Solidan pokušaj Marina
16' Pokušao je Marin da iznenadi Vasiljevića, ali njegov šut nije završio u okviru gola.
Radnik se dobro brani
15' Napadaju crveno-beli, međutim ekipa iz Surdulice se veoma dobro i organizovano brani.
Dobar šut Boaćija
12' Dobro je reagovao Ričmond, šutirao snažno, ali je njegov pokušaj odbranio golman Surdulice.
Novak Đoković na tribinama
Kao što je i najavljeno, najbolji srpski teniser nalazi se na tribinama stadiona "Rajko Mitić" kako bi podržao crveno-bele.
Loše se snašao Boaći
5' Kafu je lepo proigrao Boaćija, ali je fudbaler iz Gane loše primio loptu i na kraju je uputio slab udarac.
Zvezda preuzima inicijativu
4' Od starta meča Zvezda pokušava da nametne svoj ritam. Igra se uglavnom na polovini Radnika i tako bi trebalo da bude u nastavku meča.
Počela je utakmica
1' Prvi napad na utakmici imaju fudbaleri iz Surdulice.