Kup Srbije: Crvena zvezda – Zlatibor 4:2

Fudbaleri Crvene zvezde savladali su Zlatibor rezultatom 4:2 u šesnaestini finala Kupa Srbije.

Ivanić 71, Vukanović 73, Pankov 84, Radulović 86 – Janjić 30, Miloradović 56
  CZV   ZLA
  4 : 2
KRAJ
5 minuta nadoknade
89' Isključenje
Neko sa klupe Zlatibora isključen je u 89. minutu
84' Goooooooooooool
Pankov petom postiže gol!
78' Gosti krenuli u napad
Zlatibor se više ne brani i ponovo kreće napred u nameri da iskoristi ofanzivu Crvene zvezde. Podsetimo, ako se utakmica završi rezultatom 2:2 posle 90 minuta odmah se pristupa izvođenju penala.
73' Goooooooooool
Evo izjednačenja!
71' Goooooooooool
Možda i najbolji Zvezdin igrač večeras, krunisao je partiju pogotkom u 71. minutu koji je izuzetno važan za crveno-bele.
70' Odličan šut Nikolića
Imala je Zvezda slobodan udarac sa leve strane, Nikolić je probao, precizno je šutirao, ali je Čubraković odlično odbranio
67' Dobar napad Zvezde, brani se Zlatibor
Miloradović je napravio faul na sredinit erena i zaradio karton, treći na meču, a zanimljivo da je Zvezda u toj akciji imala odličnu priliku, ali je Jezdimirović sjajno reagovao.
65' Prva izmena u Zlatiboru
Živanović menja Đokića
61' Žuti karton za golmana Zlatibora
Čubraković je kažnjen za odugovlačenje
Stanković spremio 3 izmene
Boaćija menja Pavkov, Milunović menja Erakovića i Vukanović menja Spiridonovića
59' Petrović...dobar šut
Dosta dobar udarac Petrovića, ali Čubraković odlično brani
56' Gooooooooooooool
Neverovatno! Zlatibor vodi 2:0 na stadionu Rajko Mitić! Neodbranjiv udarac Miloradovića i tim iz Čajetima ima ogromnu prednost
51' Sudar glavama
Miloradović i Gobeljić su se sudarili, trenutno se fudbaleru Zvezde ukazuje pomoć
47' Probao je Nikolić
Odmah Zvezda nastavlja sa napadima, Nikolić je odmah tukao ka golu ali je Čubraković lako odbranio
46' Počelo je drugo poluvreme
Kraj prvog poluvremena
45' Kakva šansa
Boaći ponovo sjajno šutira, a još bolja reakcija golmana Čubrakovića
44' Boaći... zamalo!
Odličan šut Ričmonda Boaćija, na centaršut Spiridonovića, ali lopta odlazi tik pored desne stative.
43' Korner za Zvezdu
Spiridonović za Ivanića... Jako loše. Propada još jedna prilika
36' Nova očajna reakcija
Falčineli je glavom jako loše zahvatio loptu i iz peterca šutirao preko prečke
30' Gooooooooooool
Vasilije Janjić donosi Zlatiboru vođstvo. Zvezda gubi na svom stadionu
25' Ivanić propušta šansu
Čubraković odlično postavljen, Zvezda nikako ne može do gola. Sada je Mirko Ivanić šutirao, ali bio je neprecizan
22' Prečka!
Falčineli je šutirao, ali zamalo bio neprecizan, ostaje 0:0
20' Zvezda konstantno napada
Zlatibor je tek u 20. minutu prvi put šutirao i to nije bilo ni blizu okviru gola. zvezda je daleko bolji protivnik, napada tokom čitave utakmice, ali do gola jednostavno ne mogu doći
Zvezda traži penal
Defanzivca Zlatibora, Đokića, lopta je u šesnaestercu pogodila u ruku, ali neće biti penala
11' Zlatibor u kontri
Krenuli su i gosti u atak ka golu Zvezde, ali je napadač Zlatibora uhvaćen u ofsajd poziciji
5' Spiridonović...
Sam je u kaznenom prostoru bio Spiridonović i užasno loš šut, lopta ide visoko preko gola
3' Prvi opasan napad Zvezde
Napadaju domaći čitavo vreme, Zlatibor prinuđen da se brani, a sada je Nikolić šutirao i taj šut je bio nedovoljno snažan, ostaje 0:0
1' Počela je utakmica
Prvi napad imaju fudbaleri Crvene zvezde
Duel bivših saigrača
Njeguš i Stanković su svojevremeno delili svlačionicu u Crvenoj zvezdi
Dobrodošli
U LIVE BLOGU moći ćete da pratite sve detalje vezane za odloženi meč šesnaestine finala Kupa Srbije između Crvene zvezde i Zlatibora.