Nedelja, 23.08.2020.

21:01

Rad posle pet kola nije osvojio ni bod

Utakmicama večernjeg termina u nedelju kompletirano je peto kolo Linglong Superlige Srbije.

Izvor: LN

Autor: LN

U dva meča viđen je nerešen rezultat, dok je Mladost ostvarila pobedu nad Radom.

Ekipa iz Lučana je u prvom poluvremenu, tačnije u 7. minutu, uspela da promaši penal, pa je bilo neizvesno do samog kraja.

Ipak, za konačnih 1:0 pobrinuo se Aleksandar Ješić u 80. minutu, koji je "građevinare" ostavio "zakucane" za dno tabele bez ijednog osvojenog boda.

Voždovac i Zlatibor Čajetina su na "Krovu" odigrali nerešeno – 1:1.

Domaćin je imao značajno veći posed tokom celog meča, ali je Zlatibor više šutirao.

Na prvi gol se čekalo sve do 69. minuta kada je sudija odlučio da dodeli jedanaesterac gostima, koji je realizovao Milan Đokić.

Vredan bod svom timu, prvi ove sezone, doneo je Nikola Vujnović u 78. minutu utakmice.

Mačva je dočekala Novi Pazar, a rezultat tog meča bio je 1:1.

Domaćin je poveo u 11. minutu preko Miloša Zukanovića, a veliku prednost ista ekipa je imala od 55. minuta kada je isključen Abdulaje Sise zbog drugog žutog kartona.

Ipak, i sa igračem manje Novopazarci su uspeli da preko Ševkije Resića dođu do izjednačujućeg gola.