Utorak, 24.07.2018.

22:05

LŠ: Prijović pogodio i overio pobedu PAOK protiv Bazela (VIDEO)

Fudbaleri PAOK savladali su favorizovani Bazel u drugom kolu kvalifikacija za Ligu šampiona, a gol za domaćina postigao je Aleksandar Prijović.

Izvor: LN

Autor: LN

EPA/SOTIRIS BARBAROUSIS

Srpski fudbaler doneo je drugi gol svojoj ekipi, pogodak kojim je PAOK uspeo da obezbedi nedostižnu prednost i slavi na meču u Grčkoj.

PAOK je poveo u 32' minutu golom Kanjasa, koji je sa minimalnom prednošću 'poslao' domaćina na odmor.

Do 80. minuta nije bilo promene rezultata, a gost je samo uspeo da pribeleži tri žuta kartona.

Tada, srpski internacionalac dobija dobru loptu tik unutar kaznenog prostora rivala i sjajnim udarcem matira golmana Bazela, te odvodi svoju ekipu na velikih 2:0.

Pobedu domaćina je uspeo da ublaži Ajeti dva minuta kasnije. Taj pogodak jeste ublažio poraz, ali je gledajući sve faktore veoma bitan za šampiona Švajcarske, s obzirom da Bazel ide kući sa golom u gostima.

Revanš meč u Bazelu igra se za nedelju dana.