Ponedeljak, 20.11.2017.

23:25

Eibar "spakovao" pet golova Betisu

Fudbaleri Eibara pobedili su na svom terenu Betis s 5:0 u poslednjoj utakmici 12. kola španske Primere.

Izvor: B92, Beta

Autor:B92, Beta

Eibar
EPA-EFE/Juan Herrero

Domaćin je poveo već u petom minutu autogolom Djordija Amata, da bi na 2:0 povisio Gonsalo Eskalante u 22.

Pitanje pobednika Eibar je rešio u drugom delu meča.

Čarles je prvou 56. minutu iz jedanaesterca doveo svojim tim do tri gola prednosti, da bi potom u 71. povisio na 4:0. Konačan rezultat postavio je Serhi Enrič u 80. minutu.

Betis je od 55. minuta imao igrača manje na terenu pošto je Ajsa Mandi dobio direktan crveni karton.

Eibar je tako prekionu seriju od sedam uzastopnih utakmica u Primeri bez pobede i sada je 17. na tabeli Primere sa 11 bodova, dok je Betis deveti sa 17.