Fudbal 0

16.3.2024.

18:05

Velika tri boda za Barnli – Luton se spasio u 90. minutu VIDEO

Fudbaleri Barnija došli su do važne pobede čime su zadržali šanse da nekako izbore opstanak u Premijer ligi.

Srđan Novaković
Profimedia

Izabranici Vensana Kompanija su bili bolji od ekipe Brentforda na svom terenu rezultatom 2:1.

Veliku pomoć su domaći imali u vidu crvenog kartona koji je dobio Serhio Regilon, kojeg je sudija Bond poslao u svlačionicu, kada je u devetom minutu napravio penal. Sa bele tačke je precizan bio Brun Larsen i tako je Barnli došao do prednosti.

Da će na ovom meču domaći stići do tri boda nagovestio je David Fofana koji je u 62. minutu duplirao prednost svoje ekipe.

Kristofer Ajer je zakomplikovao situaciju na terenu u finišu meča, kada je postigao pogodak. Do kraja meča su gosti napadali ne bi li došli do boda, ali u tome nisu uspeli, tako da su se domaći na kraju radovali.

Nije bilo pobednika na meču u predrađu Londona.

Fudbaleri Lutona i Notingem Foresta su podelili bodove na Kenilvud roudu.

"Šumari" su prvi došli do prednosti u 34. minutu kada je Kris Vud pogodio mrežu gola Lutona.

Domaći su do boda stigli u 90. minutu kada je Luk Beri, koji je samo četiri minuta kasnije obradovao navijače ekipe Lutona.