Stravična situacija: Dvoje dece ostalo u zapaljenom automobilu dok je njihova majka krala VIDEO
Žena sa Floride optužena je da je svoje dvoje dece ostavila u autu koji se zapalio.
Izvor: Dnevnik.hr
Foto: Ilustracija, Profimedia
Onde ih je ostavila da bi mogla da ode da krade u trgovini.
Ališa Mur (24) iz grada Orlanda na Floridi optužena je da je svoje dvoje dece ostavila u automobilu ispred tržnog centra. Ona i nepoznati muškarac su potom otišli do prodavnice i krali sat vremena, a u međuvremenu njen se auto zapalio.
Kada je primetila da joj auto gori, ispustila je ukradenu robu i istrčala iz prodavnice. Automobil je potpuno uništen, a njenoj deci su pomagali prolaznici. Jedno dete je zadobilo opekotine prvog stepena. Mur je optužen za zanemarivanje dece i krađu, preneo je Skaj njuz.
Uzrok požara još uvek nije poznat, ali se u izveštaju o hapšenju navodi da je Ališino zanemarivanje doprinelo povredama dece i da je požar izbio prilikom izvršenja njenog zločina.
Ona je u petak rekla da se ne oseća krivom, a ročište je zakazano za 27. jun.
Ovo je arhivirana verzija originalne stranice. Izvinjavamo se ukoliko, usled tehničkih ograničenja,
stranica i njen sadržaj ne odgovaraju originalnoj verziji.
Hitna sednica Saveta bezbednosti Ujedinjenih nacija o Iranu održana je večeras na zahtev Sjedinjenih Američkih Država, a UN su upozorile da bi mogući vojni udari na Iran dodali "nestabilnost već zapaljivoj situaciji".
Najbolji srpski teniser Novak Đoković obrazložio je razloge odluke da se povuče iz Profesionalnog udruženja teniskih igrača (PTPA), organizacije čijem je osnivanju lično doprineo.
Rat u Ukrajini – 1.425. dan. Ruska protivvazdušna odbrana oborila je 63 ukrajinska drona tokom noći iznad 11 ruskih regiona i Azovskog mora, saopštilo je Ministarstvo odbrane Rusije.
Osam zemalja kojima je predsednik Amerike, Donald Tramp zapretio uvođenjem carina objavile su zajednički odgovor. Izjavu su potpisale Danska, Finska, Francuska, Nemačka, Holandija, Norveška, Švedska i Ujedinjeno Kraljevstvo.
Sudiju Ljubicu smo već imali priliku da upoznamo kao pravog profesionalca u takmičenju MasterChef Srbija, a sada nam je dozvolila da zavirimo i u njen privatni život.
Vicešampionka 4. sezone MasterChefa, Sanja Berić, otkriva u kakvim odnosima je bila sa Aleksandrom, koja je njena supermoć u kuhinji, ali i koji će trenutak pamtiti.
Rat u Ukrajini – 1.425. dan. Ruska protivvazdušna odbrana oborila je 63 ukrajinska drona tokom noći iznad 11 ruskih regiona i Azovskog mora, saopštilo je Ministarstvo odbrane Rusije.
Osam zemalja kojima je predsednik Amerike, Donald Tramp zapretio uvođenjem carina objavile su zajednički odgovor. Izjavu su potpisale Danska, Finska, Francuska, Nemačka, Holandija, Norveška, Švedska i Ujedinjeno Kraljevstvo.
Američki predsednik Donald Tramp i slovački premijer Robert Fico sastali su se u na Floridi kako bi unapredili bilateralne odnose dve zemlje, uključujući saradnju na nuklearnom projektu vrednom 15 milijardi evra (17,4 milijarde dolara).
Na dugo najavljivanom skupu blokadera u Novom Sadu, na bini se pojavio mladić, čiji govor su obeležile nepovezane rečenice i poruke bez ikakvog smisla, piše NS Uživo.
Lider SNS i savetnik predsednika za regionalna pitanja Miloš Vučević naglasio je da u Srbiju dolaze oni koji su u Oluji bili sa kalašnjikovim, da sada drže moralne pridike.
Astronomi se pripremaju da prvi put snime film koji bi prikazao aktivnost supermasivne crne rupe, a posmatranja bi mogla da otkriju drugu stranu ovih neuhvatljivih svemirskih objekata.
Supruga glumca Timotija Basfilda, koji je uhapšen zbog optužbi za seksualno zlostavljanje dece, zvezda Melisa Gilbert, poslala je pismo sudiji u kojem ga moli da se "pobrine za njenog divnog muža".
Dvanaestogodišnjeg dečaka danas je u istočnom predgrađu Sidneja napala ajkula i lekari se bore za njegov život, saopštila je policija australijske savezne države Novi Južni Vels.
Met Dejmon i Bena Aflek su rekli da Netflix ima određene trikove kada se filmovi snimaju, "specijalno zbog gledalaca koji ih gledaju na svojim telefonima".
Kiplingov sin Džon poginuo je u prvoj akciji u Francuskoj 1915. Mučen grižom savesti, otac je na sinovljevom nadgrobnom spomeniku ostavio zapis: "Ako neko pita, zašto smo umrli, recite mu – jer su naši očevi lagali“.
Serbian President Aleksandar Vučić said today that he is confident Serbia will find a solution and accelerate its path toward the EU, adding that he is not boycotting Members of the European Parliament, but that they have shown great disrespect toward Serbia.
As Donald Trump threatens to use the U.S. military to seize Greenland, European officials and diplomats have begun quietly voicing a previously unspoken thought: what would it look like to strike back at Trump?
In the Arctic mountains of Norway, British Royal Marines are training in extreme conditions for a potential war with Russia, the Brussels-based portal Politico reported today.
The President’s media adviser, Suzana Vasiljević, stated today that talks on the takeover of the Russian stake in NIS have reached the final stage, and she expects negotiators to send the final document to the U.S. OFAC by the end of this week.
Komentari 14
Pogledaj komentare