"Orlići" bodom protiv "Furije" do prvog mesta i EP

Kadetska reprezentacija Srbije odigrala je nerešeno sa vršnjacima iz Španije 1:1 i plasirala se na Evropsko prvenstvo u Engleskoj.

Izvor: MLJ

Utorak, 27.03.2018.

20:04

Španci su poveli u 20. minutu golom Gutijeresa sa bele tačke, a "Orlići" su već do pauze poravnali na 1:1 pogotkom Belića u 33. minutu.

Srbija je bodom protiv Španije sa otišla na EP od 4. do 20. maja sa sedam bodova i prvog mesta u Grupi 1 ispred Španije, Ukrajine i Češke.

Tim Ivana Jevića je službenim rezultatom dobio meč sa Ukrajinom jer je utvrđeno da su protiv "Orlića" istrčala na teren trojica igrača koja su bila pod suspenzijom zbog parnih ili crvenih kartona.

Srbija je tako, iako poražena 2:1, dobila meč za "zelenim stolom" pa utakmica sa Španijom nije imala veliki rezultatski značaj jer je plasman bio obezbeđen.