Subota, 31.10.2020.

18:10

Gudelj izašao, Sevilja se raspala VIDEO

Atletik Bilbao je uspeo da trijumfuje protiv Sevilje rezultatom 2:1 (0:1) i to posle velikog preokreta.

Izvor: SS

Autor: SS

Photo by Juan Manuel Serrano Arce/Getty Images

To je čak treći vezani poraz Sevilje u La ligi, ali nije sve izgledalo da će biti tako.

Gosti iz Andaluzije su vodili od devetog minuta, a od starta je u postavi bio srpski reprezentativac Nemanja Gudelj.

Strelac prvog gola na meču bio je En Nesiri i sve je krenulo na vodenicu Sevilje.

Imali su gosti kontrolu meča, međutim, sve su prosuli u poslednjem kvartalu utakmice.

Nekako se to poklopilo sa izlaskom Nemanje Gudelja iz igre u 68. minutu.

Samo osam minuta kasnije Iker Muniain je izjednačio, ostavši potpuno sam na drugoj stativi.

Šok za Sevilju, a onda još jedan u vidu gola Sanseta četiri minuta pre kraja.

Injaki Vilijams ga je pronašao dugačkim pasom na drugoj stativi i to je bio gol koji je odlučio pobednika.