Nesreća se dogodila u subotu popodne a povređeni muškarac preminuo je u UKC Niš u toku večeri, uprkos naporima niških lekara da mu spasu život, saznaje "Blic".
Prema saznanjima “Blica” drvoseča je u Niš dovezen u izuzetno teškom stanju.
Pacijent je dovezen iz Knjaževca hemodinamski i respiratorno ugrožen.
Odmah je intubiran, stavljen na mehaničku ventilaciju i vazopresornu potporu.
Urađen je CT po trauma protokolu koji je pokazao prelom karličnih kostiju sa masivnim krvarenjem u karlici.
Rađena je reanimacija ali je pacijent preminuo uprkos svim naporima lekara UKC Niš da se izbore za njegov život - rečeno je "Blicu" u UKC Niš.
U policiji u Zaječaru "Blicu" je rečeno da su u 16 časova obavešteni iz zdravstvenog centra u Knjaževcu da je primljen muškarac sa povredama zadobijenim prilikom seče drva I da je hitno transportovan u UKC Niš.
U zaječarskoj policiji navode da su u večernjim časovima dobili obaveštenje da je povređeni čovek preminuo u niškom kliničkom centru i da je o slučaju obavešteno Osnovno javno tužilaštvo u Zaječaru, odeljenje u Knjaževcu.
Ovo je arhivirana verzija originalne stranice. Izvinjavamo se ukoliko, usled tehničkih ograničenja,
stranica i njen sadržaj ne odgovaraju originalnoj verziji.
Komentari 0
Pogledaj komentare