Subota, 25.03.2023.

19:34

Veliko hapšenje: Državni zvaničnici iza rešetaka

Državni tužilac Venecuele saopštio je danas da je tokom akcije suzbijanja korupcije u ovoj zemlji uhapšeno 10 državnih zvaničnika i 11 biznismena.

Izvor: Tanjug

Veliko hapšenje: Državni zvaničnici iza rešetaka
EPA-EFE/Miguel Gutierrez

Izdat je nalog za hapšenje još 11 osumnjičenih, dodao je on, prenosi Rojters.

Istraga, koja je započela u oktobru, je usresređena na državnu naftnu kompaniju PDVSA, kao i na državnu organizaciju koja nadzire operacije sa kriptovalutama i na sudstvo Venecuele.

Ovo je arhivirana verzija originalne stranice. Izvinjavamo se ukoliko, usled tehničkih ograničenja, stranica i njen sadržaj ne odgovaraju originalnoj verziji.

Komentari 0

Pogledaj komentare

0 Komentari

Možda vas zanima

Region

U komšiluku proglašeno stanje uzbune: Sve staje

Operativni štab Opštine Kakanj proglasio je danas epizodu "uzbuna", zbog velikog zagađenja vazduha, štetnih čestica po zdravlje stanovništva i preduzimanju mera u skladu sa Planom interventnih mera u slučaju prekomerne zagađenosti.

15:55

16.1.2026.

2 d

Podeli: