Na Steam zajednici je nedavno izašla nova mapa za treniranje pucanja u CS:GO. Mi smo je naravno testirali i na nas je ostavila odličan utisak.
Autor: Bogdan Đurić KlanRUR
Podsećamo, već smo pisali o dobrim aim trening mapama koje su, pored DM servera, najbolji i najbrži način da poboljšate pucanje. Sada nam od kreatora Yesbera, koji je pravio mnoge prefire mape, dolazi nova aim mapa, Yprac Arena, koja poseduje gotovo sve što vam treba. Na prvi pogled, mapa je veoma slična mapi aim_botz koja je verovatno najpopularnija, ipak, možemo reći da je ovo nadogradnja te mape.
Sama mapa se sastoji iz meni dela i dela gde se nalaze botovi, a u sredini je veliki krug kojim startujete trening, tačnije kada stanete na njega. Meni deo poseduje 4 table na kojima možete da podešavate šta želite da vežbate. Na prvoj tabli možete podesiti da li želite da vežbate tapovanje, burst, pucanje na daljinu, a tu je i aim_botz mod. Na drugoj tabli birate razdaljinu i pozicioniranje botova. Treći odeljak vam nudi da podesite vreme trajanja treninga, da li želite da se botovi kreću, možete da podesite ugao stajanja, kevlar, armor i još nekoliko stvari. Četvrta tabla je namenjena za odabir svih oružja na T i CT strani.
Vaše učinke možete upoređivati sa prethodnim pokušajima te lako beležiti napredak u igri, ili videti na šta treba da se fokusirate u vašem pucanju.
Prema našem mišljenju, mapa je perfektna, veoma prilagodljiva tako da možete da vežbate sve što želite. Lepog je dizajna, jednostavna i nismo primetili nikakve bagove, a sam autor je rekao da će biti i ažuriranja u skladu sa željama igrača. Ukoliko planirate da poboljšate pucanje, Yprac Arena je sada verovatno najbolji izbor.
Ovo je arhivirana verzija originalne stranice. Izvinjavamo se ukoliko, usled tehničkih ograničenja,
stranica i njen sadržaj ne odgovaraju originalnoj verziji.
Iako je Čačak od davnina poznat kao prestonica srpskog pečenja, od skoro grad na Moravi biva prepoznat i po pravoj napolitanskoj pici. Pica majstori ističu da je tajna savršenstva upravo u jednostavnosti, jer se kroz svedenost najbolje oseća pravi kvalitet.
Pregovori o pristupanju između Srbije i Evropske unije počeli su 2014. godine. Beograd ima pravo da dobije grantove i sredstva za podršku pravnim reformama, piše Politika.
Sukob na Bliskom istoku traje uprkos primirju. Hezbolah je danas ispalio baraž raketa na Izrael, rekavši da je to odgovor na kršenje primirja i snažne napade na Liban, u kojima je do sad stradalo preko 300 ljudi.
Četrdeset drugi dan sukoba na Bliskom istoku obeležio je početak pregovora SAD i Irana, dok borbe ne jenjavaju – Liban je i dalje pod udarima, a tenzije u regionu ostaju visoke.
Uoči mirovnih pregovora sa Iranom u Pakistanu, američki predsednik Donald Tramp objavio je zagonetnu poruku na društvenim mrežama – "Najjači reset sveta", ostavljajući otvorena pitanja o daljim potezima Vašingtona.
Sukob na Bliskom istoku ušao je u 43. dan. Libanski pokret Hezbolah saopštio je da je izvršio nove napade na Izrael i pozvao libansku vladu da ne pregovora sa tom zemljom.
Vlada Srbije usvojila je izmenjenu Uredbu o raspodeli podsticaja u poljoprivredi i ruralnom razvoju u 2026. godini kojom su opredeljena sredstva za podsticaje u stočarstvu.
Film "Anakonda" u trenutku kada je ugledao svetlost dana nije naišao na dobar odgovor publike i kritičara, ali ga je vreme postavilo na svoje mesto, pa se danas smatra filmskim klasikom.
Vestern parodija Mela Bruksa "Vruća sedla" (Blazing Saddles) iz 1974. godine proglašena je najsmešnijim filmom svih vremena u anketi koju je sproveo Rolling Stone.
Britanska Akademija za film i televiziju Bafta izvinila se zbog rasističke uvrede koja se čula tokom dodele njenih nagrada dok su se na bini nalazila dvojica crnih glumaca, Majkl B. Džordan i Delroj Lindo.
Since their spaceflight concluded early this morning, the four astronauts have laid the groundwork for NASA to send a new crew to land on the Moon within the next two years, as well as for building a real lunar base during this decade.
NATO Secretary General Mark Rutte stated that negotiations are underway with the US, Denmark, and Greenland regarding the future of the island, and that the Alliance is aligned with US President Donald Trump on Arctic security, Anadolu reports.
Permanent Representative of Russia to the UN, Vassily Nebenzya, stated that Pristina, with the "tacit" approval of Brussels, continues to "sabotage" the establishment of the Community of Serbian Municipalities (CSM), as foreseen by the 2013 Brussels Agreement.
Iako prvi model iPhone Air nije ostvario prodajne rezultate kojima se Apple nadao, novi izveštaji sugerišu da tehnološki gigant iz Kupertina ne odustaje od ovog koncepta.
Savezni službenici SAD ponovo mogu da koriste uslugu Claude AI kompanije Anthropic, nakon što je savezni sudija blokirao pokušaj Trampove administracije da je proglasi rizikom za lanac snabdevanja.
Komentari 0
Pogledaj komentare