Četvrtak, 19.01.2017.

17:15

Mraz naneo veliku štetu poljoprivrednicima

Mraz naneo veliku štetu poljoprivrednicima
Za sada su zbog mraza koji traje nedeljama najviše štete pretrpeli poljoprivrednici koji gaje salatu, dok ratari predviđaju za oko 20 odsto manji prinos pšenice. Iz ministarstva poljoprivrede stiže ocena da su usevi generalno u dobrom stanju i da ne postoji bojazan od velikih šteta.

Ovo je arhivirana verzija originalne stranice. Izvinjavamo se ukoliko, usled tehničkih ograničenja, stranica i njen sadržaj ne odgovaraju originalnoj verziji.

Komentari 0

Pogledaj komentare

0 Komentari

Možda vas zanima

Svet

Zagrmeo je: Mrtva je

Ideja da EU koristi zamrznutu rusku imovinu, koja se uglavnom nalazi u Briselu, kako bi finansirala Ukrajinu mrtva je jer postoji manjina koja je protiv toga, izjavio je danas madjarski premijer Viktor Orban.

10:16

18.12.2025.

1 d

Evropa na udaru

Temperatura ide i do -10 stepeni: Stiže sibirska hladnoća

Dok Nemačka i Austrija očekuju prvi sneg, u Srbiji će praznični dani proteći u znatno stabilnijem i toplijem vremenu. Meteorolozi najavljuju dolazak hladnog vazduha sa istoka u Evropu, dok će kod nas biti toplo vreme, uz jutarnji mraz i povremenu maglu.

18:00

17.12.2025.

1 d

Podeli: