Utorak, 13.09.2016.

21:01

Vladimirci: Borba za vlast i dalje traje

Vladimirci: Borba za vlast i dalje traje
Borba za vlast u opštini Vladimirci i dalje traje. Stotinak građana sprečilo je dbornike opozicije, koji su nedavno formirali većinu, da održe sednicu ispred zgrade opštine, pa su zasedali na drugoj lokaciji. Vlast i dalje čeka da Ministarstvo za državnu upravu i lokalnu samoupravu razreši ko u ovoj opštini ima vlast i da li su sednice koje zakazuje i održava opozicija, legitimne.

Ovo je arhivirana verzija originalne stranice. Izvinjavamo se ukoliko, usled tehničkih ograničenja, stranica i njen sadržaj ne odgovaraju originalnoj verziji.

Komentari 0

Pogledaj komentare

0 Komentari

Možda vas zanima

Strah od odmazde Moskve

Sve je palo u vodu: Neće biti dogovora

Belgija se usprotivila predlogu Evropske komisije za deblokiranje kredita Ukrajini od 210 milijardi evra finansiranog zamrznutom ruskom imovinom i uništila nade EU za dogovor do samita lidera.

16:40

16.12.2025.

2 d

Svet

Zagrmeo je: Mrtva je

Ideja da EU koristi zamrznutu rusku imovinu, koja se uglavnom nalazi u Briselu, kako bi finansirala Ukrajinu mrtva je jer postoji manjina koja je protiv toga, izjavio je danas madjarski premijer Viktor Orban.

10:16

18.12.2025.

23 h

Svet

Mađarska potpisala: "Isporučujemo gas"

Mađarska je danas potpisala ugovor sa Sjedinjenim Američkim Državama o isporuci 400 miliona kubnih metara tečnog prirodnog gasa (TPG) godišnje, izjavio je mađarski ministar spoljnih poslova i trgovine Peter Sijarto.

17:38

16.12.2025.

2 d

Podeli: