Automobili

Subota, 29.01.2022.

13:00

Vozač od 98 godina teško povredio 81-godišnjeg pešaka

Vozač automobila, 98-godišnjak iz Labina, teško je povredio 81-godišnjeg pešaka iz istog grada, kad ga je udario vozilom na pešackom prelazu, saopštila je hrvatska policija.

Vozač od 98 godina teško povredio 81-godišnjeg pešaka
Foto: Hyundai promo

Prema informacijama iz Policijske uprave istarske, nesreća se dogodila danas oko 8:50 časova u Labinu, pošto se 98-godišnjak, koji je upravljao svojim automobilom “Hyundai” , nije zaustavio na pešackom prelazu kad je i udario 81-godišnjaka koji je prelazio kolovoz, prenosi Hina.

Povređeni pešak prevezen je u pulsku bolnicu, gde je zbog teških povreda zadržan na lečenju, a protiv vozača će biti podneta krivična prijava zbog izazivanja saobraćajne nesreće.

Prema informaciji istarske policije, 98-godišnji vozač ima važeću vozačku dozvolu, navodi Hina.

Ovo je arhivirana verzija originalne stranice. Izvinjavamo se ukoliko, usled tehničkih ograničenja, stranica i njen sadržaj ne odgovaraju originalnoj verziji.

27 Komentari

Možda vas zanima

Svet

Pristali su: Ovo je sve što bi trebalo da dobije Ukrajina

Ukrajina, Sjedinjene Američke Države i evropski partneri su se tokom pregovora koji se danas održavaju u Berlinu dogovorili o parametrima za postizanje mira u Ukrajini, prenosi ukrajinska agencija Ukrinform, pozivajući se na saopštenje evropskih lidera.

21:00

15.12.2025.

2 d

Strah od odmazde Moskve

Sve je palo u vodu: Neće biti dogovora

Belgija se usprotivila predlogu Evropske komisije za deblokiranje kredita Ukrajini od 210 milijardi evra finansiranog zamrznutom ruskom imovinom i uništila nade EU za dogovor do samita lidera.

16:40

16.12.2025.

1 d

Svet

Mađarska potpisala: "Isporučujemo gas"

Mađarska je danas potpisala ugovor sa Sjedinjenim Američkim Državama o isporuci 400 miliona kubnih metara tečnog prirodnog gasa (TPG) godišnje, izjavio je mađarski ministar spoljnih poslova i trgovine Peter Sijarto.

17:38

16.12.2025.

1 d

Svet

Zagrmeo je: Mrtva je

Ideja da EU koristi zamrznutu rusku imovinu, koja se uglavnom nalazi u Briselu, kako bi finansirala Ukrajinu mrtva je jer postoji manjina koja je protiv toga, izjavio je danas madjarski premijer Viktor Orban.

10:16

18.12.2025.

5 h

Podeli: