Partizan – Inđija 5:0 (1:0)

Fudbaleri Partizana su rezultatom 5:0 pobedili Inđiju u petom kolu Linglong Superlige Srbije.

Natho 20, Asano 48, 64, 76, Zdjelar 60
  PAR   INĐ
  5 : 0
KRAJ
88' Bližimo se kraju
Partizan je usporio tempo ponovo, imaju ubedljivih 5:0 i nema potrebe da se zaleću
82' Asano ide na klupu
Zaslužio je odmor Takuma Asano posle het trika
79' Evo nove izmene
Dimitrov izlazi, Jovanović ga menja
76' Goooooooooooool
Takuma Asano je kompletirao "het trik", a Partizan vodi sa vrlo ubedljivih 5:0
70' Evo nove izmene
Umar Sadik izlazi, menja ga Bojan Matić, a takođe izlazi Bibras Natho i umesto njega igraće Denis Stojković
67' Dimitrov dobro šutira
Imala je Inđija slobodan udarac sa levog boka, probao je Dimitrov direktno da šutira na gol, a lopta ide malo iznad prečke, ali dovoljno da Popović ne mora da reaguje. Zdjelar potom pravi faul, pa je Inđija imala novi slobodan udarac, Dimitrov je dobro probao, ali nedovoljno snažno i sada Popović bez problema hvata tu loptu
64' Gooooooooool
Umar Sadik je jedva stigao loptu i prebacio Prekovića pa loptu poslao Asanu koji je bez problema pogodio nebranjenu mrežu Inđije za 4:0
63' Stevanović izlazi iz igre
Menja ga Đorđe Ivanović
60' Gooooooooooooooooool
Saša Zdjelar je šutirao sa oko 25 metara udaljenosti i iznenadio sve, pa čak i golmana Prekovića koji je bio daleko od lopte na prvoj stativi, a lopta ušla "u malu mrežu" sa desne. Prelep pogodak Partizanovog "veznjaka"
55' Trostruka izmena u Inđiji
50' Sadik šutira, brani Preković
Kakva šansa za Partizan! Posle kornera je Umar Sadik odlično skočio i glavom pucao ka golu Inđije, a Preković vrhovima prstiju otklanja opasnost i crno-beli dobijaju novi korner. Potom Stevanović šutira u 51. minutu, ali je prebacio prečku
48' Goooooooooool
Takuma Asano se našao u šansi i bez većih problema vrlo atraktivno prebacio golmana Prekovića za vođstvo od 2:0. Ovo je njegov 4. gol ove sezone i on je najbolji strelac Partizana
46' Počelo je drugo poluvreme

Kraj prvog poluvremena
44' Miletić u šansi, ništa
Pobegla je lopta Nemanji Miletiću kada je došao u šesnaesterac, prethodno je imao jako dobar prodor, ali je odlična šansa crno-belih propala
40' Ponovo miran tempo
Napokon se igra malo "raspalila" ali kako se približavamo kraju prvog poluvermena, tako je tempo opao

35' Umalo izjednačenje
Uroš Vitas je loptu prosto poklonio Brani Iliću, Inđija je umalo došla do izjednačenja, ali je ta lopta završila iznad prečke golmana Popovića
33' Inđija preti
Sa desne starne je bio slobodan udarac posle faula Banjaka, Šćekić je odlično reagovao, potom jedan od fudbalera Inđije šutirao, a Popović odbranio
26' Partizan propušta novu šansu
25' Odlična akcija Partizana
Posle jako dobre akcije u kaznenom prostoru se spetljao Natho i napad je usporio, potom Sadik izvlači loptu napolje, šutira Zdjelar, ali pored gola
20' Goooooooool
Bibras Natho s bele tačke pogađa za Partizan. Prethodno je Veličkoviić srušio Filipa Stevanovića u kaznenom prostoru, a Natho bez problema to realizovao.
19' Stevanović šutira preko gola
Teško se probija bunker, Sadik je lepo Stevanoviću ostavio loptu, a maloletni fudbaler Partizana šutira visoko preko gola
16' Banjak rizikuje, ostaje 0:0
Poslao je Maki Banjak nešto lošije dodavanje, ali je spreman bio Popović i izbacio loptu iz svog šesnaesterca
13' Odlična šansa
Slobodan Urošević je jako dobro ubacio loptu, a Sadik malo zakasnio i golman Inđije izbacuje loptu u korner. Nakon loše izvedenog kornera šutirao je Asano, ali je i on bio neprecizan
9' Partizan sve vreme napada
Inđija je uglavnom u svom šesnaestercu, dok Partizan ima problema da "probije bunker"
3' Prvi opasan napad Partizana
Stevanović je na levom boku dobio dobar pas, ali je Veličković uspeo da reaguje i loptu izbaci u korner iz kog Partizan nije uradio ništa.
1' Počela je utakmica
Napokon sudijski zvižduk i fudbal može da se igra
Kasni početak utakmice
Igrači su na terenu i zagrevaju se, problem je nastao transparentima sa južne tribine, međutim niko ih za sada ne dira
Aleksandar Mitrović u Humskoj
Nekadašnji napadač Partizana Aleksandar Mitrović došao je da podrži voljeni klub.
Dobrodošli
Zajedno ćemo ispartiti utakmicu između Partizana i Inđije

Nešto se sprema... Bunkeri i rovovi na granici?

Poljska je počela da postavlja još veći broj metalnih barijera duž svoje granice sa Belorusijom kako bi odvratila nelegalnu migraciju i planira da ojača granicu sa Rusijom, saopštilo je danas poljsko Ministarstvo odbrane.