Srbija

Četvrtak, 15.03.2007.

08:02

"Mesokop" iz Kanjiže dobio HACCP

Firma "Mesokop" iz Kanjiže, koja u svom sklopu ima i klanicu, dobila je HACCP (hasap) sertifikat sistema bezbednosti hrane.

Izvor: Beta

Podrazumevana plava slika

Vlasnik "Mesokopa" (Mesocoop) Janoš Domokoš rekao je da je uvođenje "hasapa" značajno za tu firmu zbog poboljšanja kvaliteta proizvodnje, proširenja dosadašnjih kapaciteta i mogućnosti izvoza.

Sredstva za unapređenje proizvodnje i za dobijanje "hasap" sertifikata obezbedio je vojvođanski Sekretarijat za poljoprivredu, vodoprivredu i šumarstvo.

Pomoćnik resornog pokrajinskog sekretara Boban Orelj rekao je da je na dosadašnjim konkursima 41 vojvođanska firma dobila sredstva za sufinasiranje sertifikacije prehrambene poljoprivredne proizvodnje.

Ovo je arhivirana verzija originalne stranice. Izvinjavamo se ukoliko, usled tehničkih ograničenja, stranica i njen sadržaj ne odgovaraju originalnoj verziji.

Komentari 0

Pogledaj komentare

0 Komentari

Možda vas zanima

Region

Gasi se Glovo: Napuštaju susednu zemlju

Španska kompanija za brzu dostavu Glovo zvanično je potvrdila da će u potpunosti obustaviti svoje poslovanje na tržištu Bosne i Hercegovine. Krajnji rok za gašenje operacija je 10. avgust 2026. godine.

11:01

10.6.2026.

13 h

Podeli: