Tehnopolis

Petak, 14.04.2023.

08:15

Twitter pretplatnici sada mogu da objavljuju tvitove od 10.000 karaktera

Pored novog poboljšanja, kompanija je rebrendirala neke postojeće funkcije.

Izvor: B92, Engadget

Twitter pretplatnici sada mogu da objavljuju tvitove od 10.000 karaktera
Foto: Koshiro K / Shutterstock.com

Twitter Blue korisnici u Sjedinjenim Američkim Državama od februara imaju mogućnost da objavljuju tvitove sa do 4000 karaktera. Sada je kompanija ovaj limit više nego udvostručila.

Korisnici u SAD, koji plaćaju pretplatu, sada mogu da objavljuju tvitove sa do 10.000 karaktera.

Pored toga, sajt podržava izmenu teksta u "bold" i "italic" formatiranju, što će kreatorima pomoći u razdvajanju velikih blokova teksta.

Prema svemu sudeći, Twitter je novo povećanje limita broja karaktera u tvitovima objavio kako bi ohrabrio ljude koji od svojih tvitova zarađuju.

Kompanija je rebrendirala i "Super Follows" funkciju u "Subscriptions", omogućavajući korisnicima da naplaćuju tri, pet i 10 dolara mesečno za ekskluzivni sadržaj.

Ovo je arhivirana verzija originalne stranice. Izvinjavamo se ukoliko, usled tehničkih ograničenja, stranica i njen sadržaj ne odgovaraju originalnoj verziji.

Komentari 2

Pogledaj komentare

2 Komentari

Možda vas zanima

Svet

Zagrmeo je: Mrtva je

Ideja da EU koristi zamrznutu rusku imovinu, koja se uglavnom nalazi u Briselu, kako bi finansirala Ukrajinu mrtva je jer postoji manjina koja je protiv toga, izjavio je danas madjarski premijer Viktor Orban.

10:16

18.12.2025.

19 h

Evropa na udaru

Temperatura ide i do -10 stepeni: Stiže sibirska hladnoća

Dok Nemačka i Austrija očekuju prvi sneg, u Srbiji će praznični dani proteći u znatno stabilnijem i toplijem vremenu. Meteorolozi najavljuju dolazak hladnog vazduha sa istoka u Evropu, dok će kod nas biti toplo vreme, uz jutarnji mraz i povremenu maglu.

18:00

17.12.2025.

1 d

Podeli: