Tehnopolis

Utorak, 09.01.2024.

10:50

Još 7 dana za prijavu! Treća dodela eCommerce nagrada u Srbiji

Hot Spot eCommerce Awards HotSpot eCommerce Awards je centralni e-commerce događaj u zemlji koji eCommerce Asocijacija Srbije organizuje po treći put, gde će se okupiti eminentni eksperti iz različitih sektora digitalnog ekosistema, koji su svojim radom i zalaganjem postigli izuzetne rezultate.

Izvor: B92

Još 7 dana za prijavu! Treća dodela eCommerce nagrada u Srbiji
Foto: HSA/Promo

Na bazi glasova stručnog žirija i publike, biće nagrađeni najbolji u više od 20 različitih kategorija koje čine ceo ecom ekosistem. Ideja ovog velikog događaja je da se ukaže na to koliko su učesnici uticali na razvoj elektronske trgovine u Srbiji u protekloj godini, kao i koliko je ovaj aspekt poslovanja doprineo opštoj digitalizaciji društva u kom živimo, i da se time podstaknu sve koji još uvek nisu u digitalnom svetu.

S obzirom da je u prvoj polovini 2023. godine broj realizovanih transakcija putem interneta, plaćenih karticama, prvi put prešao 20 miliona i zabeležio rast od 36,47% (prema podacima NBS) u poređenju sa istim periodom 2022. godine, kao i da je ukupna vrednost realizovanih transakcija, plaćenih karticom putem interneta iznosila 783,8 miliona eura, što je za 45,13%, više u poređenju sa istim periodom 2022. godine, to znači samo jedno - elektronska trgovina u Srbiji nastavlja da raste, koliko i zalaganje, a sve u cilju daljeg unapređenja e-commerce tržišta Srbije.

Kroz prizmu promocije značaja uvezivanja i građenja partnerstva između različitih predstavnika ecom ekosistema, i ove godine se organizuje dodela nagrada HotSpot Awards 2023 kao dodatni podsticaj svim kompanijama koje su u fokus stavile e-commerce.
Foto: HSA
Prošle godine, u HotSpot eCommerce Awards takmičenju je učestvalo više od 100 kompanija sa preko 200 nominacija, koji su bili ugošćeni u Hotelu Metropol na svečanoj dodeli nagrada.

Pored toga, prikupljeno je preko 20.000 jedinstvenih glasova javnosti, pa se očekuje da će ovo biti još jedna godina za nove rekorde.

Pozivaju se sve kompanije da se prijave do 14. januara na zvaničnom sajtu HotSpot Awards i učestvuju u trci za nagradu.

Link za prijavu kompanija: https://hotspotawards.com/prijava/

Ovo je arhivirana verzija originalne stranice. Izvinjavamo se ukoliko, usled tehničkih ograničenja, stranica i njen sadržaj ne odgovaraju originalnoj verziji.

Komentari 0

Pogledaj komentare

0 Komentari

Možda vas zanima

Svet

Zagrmeo je: Mrtva je

Ideja da EU koristi zamrznutu rusku imovinu, koja se uglavnom nalazi u Briselu, kako bi finansirala Ukrajinu mrtva je jer postoji manjina koja je protiv toga, izjavio je danas madjarski premijer Viktor Orban.

10:16

18.12.2025.

1 d

Podeli: