Kriza u Humskoj se nastavlja – Partizan poražen i od CSKA

Fudbaleri Partizana poraženi su od ekipe CSKA Sofija 1948 u prijateljskoj utakmici sa 2:0.

Subota, 25.03.2023.

13:15

U utakmici koja se igrala na stadionu u Humskoj pred praznim tribinama, prvi gol smo videli u 34. minutu kada je Dikov savladao Stevanovića.

I drugi gol je bio delo Svetoslava Dikova, prednost gostiju iz Bugarske je duplirana u 54. minutu, što je na kraju bio i konačan rezultat meča.

To znači da Partizan ni šestu utakmicu zaredom nije uspeo da dobije utakmicu na svom stadionu.

Igor Duljaj je za ovu utakmicu malo promešao sastav, u prvih 11 priliku je dobio mladi Trifunović dok je na klupi uz Kolorada , Belića, Filipovića i Lukača bilo i nekolko igrača iz omladinske škole kako bi se popunio protokol.

Tako da je Partizan na ovom meču nastupio u sledećem sastavu.

Stevanović, Živković, Urošević, Fejsa, Marković, Šehović, Jović, Traore, Pavlović, Pantić, Trifunović To znači da Partizan ni šestu utakmicu zaredom nije uspeo da dobije utakmicu na svom stadionu.

Stevanović, Živković, Urošević, Fejsa, Marković, Šehović, Jović, Traore, Pavlović, Pantić, Trifunović