Dmitrović drugi put ove sezone sačuvao mrežu

Eibar i Osasuna odigrali su meč bez golova u okviru šestog kola španske LaLige – 0:0.

Nedelja, 18.10.2020.

13:50

Photo by Fran Santiago/Getty Images

Srpski golman Marko Dmitrović je drugi put sačuvao svoju mrežu.

Prvi put je to uspeo u prvom kolu protiv Selte, kada je takođe bilo 0:0.

Na ovoj utakmici, Dmitrović je imao dve odbrane.

Osasuna je imala jednu solidnu priliku preko Enrika, koji je iz izgledne pozicije gađao glavom pored desne stative.

Što se tiče Eibara, imali su jednu šansu u prvom poluvremenu preko Inuija, ali je njegov dobar udarac odbranio Erera.

U drugom poluvremenu nismo baš gledali zanimljivu utakmicu, pošto nije bilo nijedne velike prilike.