4. kolo: Crvena zvezda – Radnik 6:0 (1:0)

Fudbaleri Crvene zvezde deklasirali su Radnik rezultatom 6:0, u četvrtom kolu Mozzart Bet Superlige Srbije.

Dobro došli
Zajedno ćemo ispratiti meč četvrtog kola Mozzart Bet Superlige između Crvene zvezde i Radnika.

Taj duel na programu je od 21.00 na stadionu "Rajko Mitić".
KRAJ
Fudbaleri Crvene zvezde savladali su Radnik rezultatom 6:0, u četvrtom kolu Mozzart Bet Superlige Srbije.
84' Goooool!
Rezervista Bukari je pretrčao celu odbranu Radnika, zaobišao i golmana i na kraju pogodio.
83' Goool!
Gelor Kanga je realizovao jedanaesterac, 5:0.
Penal za Zvezdu
Mustafa je fauliran od strane Hodžića, koji nije mogao da se iskontroliše.

Pokupio je Mustafu.
81' Borjan odbranio zicer
Uroš Milovanović je imao ogromnu šansu, prazan gol praktično, ali se Borjan niotkuda bacio i zaustavio ovaj pokušaj.

Srdjan Stevanovic/Starsport
76' Goooool!
Pavkov je nastavio seriju i postigao peti gol na četvrtoj uzastopnoj utakmici.

Zaista mu nije bilo teško da se "pokloni" nakon centaršuta Ivanića, 4:0.
71' Goooool
Pametno je šutirao Kangva iz daljine, lopta je prošla kroz mnoštvo nogu, ali je Ranđelović odbranio udarac.

Ipak, nije imao sreće, pošto se lopta odbila pravo na nogu Kataiju, koji je konačno, posle dve pogođene prečke, dao gol.
70' Stankovićeve izmene
Šalje prezimenjaka, Nikolu, umesto Gobeljića, dok će Bukari zameniti Mitrovića.
Zvezda zove na Pjunik

64' Goooooool!
Prelep gol Kingsa Kangve, kojim je Zvezda duplirala vođstvo, 2:0.

Krunisao je veznjak još jednu sjajnu partiju pogotkom.

"Zalamao" je Babića na ivici šesnaesterca, sve dok se nije namestio na jaču desnu nogu i poslao "projektil" pod prečku Ranđelovića.
62' Velika šansa za Pavkova
Čim je ušao u igru, imao je zicer.

Mitrović ga je pronašao u petercu, ali napadač Zvezde nije uspeo da zahvati loptu i ubaci je u mrežu.

Kao da nije očekivao...
Izmene
Stanković je umesto Pešića ubacio Pavkova.

Dve promene napravio je i trener Radnika.

58' Ređaju se šanse
Katai je našao Pešića na drugoj stativi, ovaj je šutirao, ali je defanzivac Radnika ušao u blok.

Traje serija prilika, ali i kornera...
56' Katai nema sreće
Slomio je Hodžića po levoj strani, "opalio", ali je Ranđelović vrhovima prstiju sprečio pogodak.
55' Prvi pokušaj Milunovića
Povratnik u redove Zvezde probao posle kornera glavom, ali lopta je otišla pravo u ruke Ranđelovića.

52' Kako nema gola?
Opet je Katai pogodio prečku.

Pre toga šuteve ka golu gostiju uputili su Kanga i Kangva, ali ništa.

Svašta se dešavalo posle prodora Mitrovića po desnoj strani...
50' Žuti zbog simuliranja
Stefan Mitrović je pokušao da iznudi penal, ali bezuspešno.

Probao je da stigne pre golmana Ranđelovića do lopte i usput uz kontakt padne, ali...

Samo je pao, bez kontakta i sudija mu je pokazao žuti karton.
46' Počelo drugo poluvreme
Nije bilo promena u sastavima.

POLUVREME
Zvezda vodi posle prvih 45 minuta rezultatom 1:0.

Jedini gol postigao je Mirko Ivanić u 12. minutu, posle sjajne asistencije Aleksandra Pešića.

Radnik je najbolju šansu imao u 38. minutu, kada je Jokić probao glavom posle kornera.
44' Prečka, šansa, ništaaa
Stojanović je loše vratio loptu unazad, Katai ju je prihvatio, stigao do kaznenog prostora, šutirao levom i pogodio prečku.

Jako se lopta odbila od okvira gol, pravo na glavu Kangvi, koji nije uspeo da je iskontroliše i sprovede u mrežu.
38' Najbolja šansa za Radnik
Jokić je glavom posle kornera šutirao, ali se Borjan izvio i loptu prebacio preko prečke.
Vodeći gol Zvezde
36' Prvi žuti
Nikola Ignjatović je oštro startovao nad Kataijem i zbog toga je javno opomenut.
30' Opet Rodić-Pešić
Centrirao je levi bek domaćih, ali je Pešić iz teške situacije, sa čuvarom na leđima, spoljnom šutirao pored gola.
23' Probao Pešić
Posle kornera Kange, Pešić je bio najviši, ali na prvoj stativi nije uspeo bolje da šutira.
Asistencija Pešića

Goooooooool!
Fenomenalna akcija domaćih za 1:0.

Rodić je pronašao Pešića u sredini, koji je izbegao ofsajd zamku i okrenut leđima, petom ostavio loptu Ivaniću.

Mirko je rutinski matirao Ranđelovića.
12' VAR se gleda
Izvanredna akcija Rodića, Pešića i Ivanića.

Pomoćnik smatra da je Pešić, asistent, bio u ofsajdu.

Gleda se VAR.
10' Katai zamalo
Probao je najbolji igrač Zvezde sa ivice šesnaesterca.

Gađao je drugi ugao, ali je lopta otišla malo pored stative.
9' Mirno
Zvezda ima inicijativu, ali do prave šanse još uvek nisu došli.

U međuvremenu se i Borjan poželio na bol u ruci, zbog čega je utrčala lekarska ekipa na teren.
2' Kangva šutira
Posle prvog, Zvezda je dobila korner, nakon kojeg je usledio i drugi udarac Kangve, koji je otišao daleko pored gola.
1' Utakmica je počela!
Sa centra su krenuli igrači Radnika koji igraju u plavoj opremi i napadaju sa desne na levu stranu.
Igrači su na terenu
Meč uskoro počinje.

Početak susreta kasniće petnaestak minuta.
Ovako je bilo u mraku

Stigla struja
Nakon malo više od 20 minuta, struja je stigla na naš najveći stadion.

Reflektori su proradili, a uskoro će i igrači na teren.
Nestala struja na "Marakani"
Struja je nestala u 20.40h.

Početak utamice će kasniti.
Rezerve
Klupa Crvene zvezde: Vasiljević, Bukari, Ben, Leković, Motika, Mustafa, Nikolić, Ohi, Pavkov, Sanogo, Stanković.

Klupa Radnika: Vukadinović, Anđelković, Leandro, Lukić, Milić, Milovanović, Nedeljković, Petrović, Stojković, Subotić.
Sastavi
Crvena zvezda (4-2-3-1): Borjan - Gobeljić, Milunović, Dragović, Rodić - Kanga, Kangva - Mitrović, Ivanić, Katai - Pešić

Radnik (4-2-3-1): Ranđelović - Hodžić, Ignjatović, Jokić, Stojanović –Oreščanin, Medić – Bogdanovski, Babić, Spasić – Bogdanović.
Partizan u Novom Pazaru
Tok meča pratite OVDE.
Dejan Stanković
Radnik je prošle sezone igrao organizovan fudbal, dosta èvrsto iza lopte, sa fenomenalnom ofanzivnom tranzicijom gde su iskoristili sve vrline koje su imali. Nisu zadovoljni kako su poèeli seoznu, došlo je do promene trenera, što verovatno dosta toga remeti u njihovim redovima. Ipak, oèekujem organizovanu igru iza loptu i pokušaj da nas kroz kontre i polukontre ugroze. To je nešto na šta nailazimo u prvenstvu stalno, pogotovo kad igramo na Marakani