29. kolo: Napredak – Crvena zvezda 1:4 (0:2)

Fudbaleri Crvene zvezde ubedljivo su slavili u Kruševcu nad Napretkom rezultatom 4:1, u okviru 29. kola Superlige.

Dobrodošli!
KRAJ
76' Goool
Samo je minut bio potreban Pavkovu da postigne gol.

Precizan udarac levom nogom u malu mrežicu, 1:4.
75' Pavkov menja Falčinelija
Moraće da pazi da ne dobije žuti karton, ako hoće da igra u derbiju.
73' Gooool
Brzo je uzvratio Napredak. Strelac je Luka Milunović, nekadašnji napadač Zvezde.

Sačekao je centaršut sa desne strane, a onda je lepo zahvatio poluvolej i savladao Borjana, 1:3.
71' Goool
Ben postiže gol kao Falčineli u prvom poluvremenu.

Najbolji strelac u istoriji Zvezde, kada govorimo o strancima, pogodio je nakon odbitka i slobodnog udarca Falka, 0:3.
69' Stanković menja
Falko ulazi u igru umesto Gavrića, a Srnić je zamenio Ivanića.
67' Njegoš nezgodno
"Lelujala" je lopta iz velike daljine nakon udarca Njegoša Petrovića, ali je Živković uspeo da je zaustavi i uhvati.
62' Izmene
Luka Milunović, nekadašnji fudbaler Zvezde, menja Miloševa, dok umesto Kočića ulazi Melunović.
58' Najbolja šansa za Napredak
Nakom kombinacije Kočića i Sprema, napadač domaćih je šutirao sa desetak metara, ali je Borjan bio siguran.
55' Žuti karton
Oštar start Sprema nad imenjakom Gajićem...

Starsport
47' Veliki promašaj Ivanića
Sjajno dodavanje Bena u prazan prostor, ali Ivanić nije iskoristio "1 na 1" situaciju.

Nonšalantno je šutirao pored gola.
46' Počelo drugo poluvreme
Sa centra su krenuli igrači Napretka.

U međuvremenu, Ben je ušao umesto Kataija, a Petrović umesto Sanoga.

Starsport
POLUVREME
Rutinski je Zvezda stigla do "duplog" vođstva.

Prvo Katai iz penala u 21, a onda i Falčineli nakon odbitka u 25. minutu.

Napreda se držao sve do tog jedanaesterca, ali ništa konkretno nisu uspevali da naprave.
42' Katai pokušao
Ivanić je centrirao, a glavom je pokušao Katai.

Finiš prvog poluvremena. Zvezda odrađuje posao...
Falčineli spretno
Gol Kataija sa "kreča"
37' Pljusak
Teren je natopljen vodom i jako nezahvalan za igranje.

Tempo je pao nakon dva brza pogotka Zvezde.
25' Goool
Iz velike daljine je šutirao Ivanić, čiji je udarac jedva, jednom rukom zaustavio Živković.

Lopta se odbila, a na nju je prvi naleteo Falčineli i postigao gol, 0:2.
21' Goool
Rutinski je Aleksandar Katai izveo penal i savladao Živkovića, 0:1.
21' Penal
Gajić je pogodio Sprema u ruku i to je jedanaesterac za goste.
15' Kontra
Nakon kornera gostiju, Kočić je izneo loptu, šutirao, ali je njegov udarac izblokiran. Samo korner.
8' Kontrola Zvezde
Lopta je uglavnom u nogama gostiju, bilo je i nekoliko pokušaja, ali ne toliko ozbiljnih.
3' Gavrića muči noga
Fauliran je, a onda koji trenutak kasnije, nakon udarca iz daljine, moglo se videti da se drži za nogu, uz bolan izraz lica.
1' Utakmica je počela
Sa centra su krenuli igrači Zvezde, koji napadaju sa desne na levu stranu.