Fudbaleri Al Nasra eliminisani su u četvrtfinalu Azijske Lige šampiona od strane Al Aina.

Autor: Milan Tomić

Milan Tomić
Milan Tomić
Profimedia

Tim iz UAE je imao zalihu iz prvog meča (1:0), da bi nakon golova Rahimija u 28. i 45. minutu stekao ogromnu prednost u revanšu.

Ipak, Al Nasr se vratio u igru vrlo brzo, a sve je počelo od pogotka Gariba u petom minutu nadoknade prvog dela susreta.

Eisa je u 51. postigao autogol, a preokret saudijskoj ekipi doneo je Teljes u 72. minutu utakmice.

Ubrzo se ušlo u produžetke, a novi gol za goste postigao je Al Šamsi u 103. minutu.

Al Nasr je meč završio sa desetoricom, nakon crvenog kartona za Jahju u 98. minutu

Kristijano Ronaldo je stupio na scenu i u 118. sa bele tačke obezbedio penale svom timu.

Al Ain je realizovao svoja tri jedanaesterca, dok je kod Al Nasra precizan bio samo Ronaldo, dok su Brozović, Teljes i Otavio bili tragičari.

Ovaj dramatičan meč obeležio je i veliki promašaj Ronalda, koji je sa samo nekoliko metara udaljenosti promašio čitav gol.