Utorak, 11.10.2022.

17:42

Vlahović neprimetan – novi debakl Juventusa!

Fudbaleri Makabi Haife savladali su Juventus sa 2:0 u 4. kolu grupe H Lige šampiona.

Domaćin je od samog starta izgledao ozbiljnije, što su dva gola Atzilija u prvom poluvremenu samo potvrdila.

Izabranici Masimilijana Alegrija su od prvog minuta na terenu odavali utisak kao potpuni autsajderi.

Inicijativa zeleno-belih krunisana je pogotkom Atzilija već u sedmom minutu, da bi isti igrač 35 minuta kasnije duplirao prednost.

Bacio je strateg italijanskog velikana sve karte u napad, uveo i Kostića, ali ništa nije bilo od pomoći njegovom timu.

Klub iz Haife je odbio sve nalete "stare dame", sačuvao vođstvo i stigao do zasluženog trijumfa.

Da stvar bude gora po Juventus, Di Marija je u ranoj fazi meča zadobio povredu zadnje lože, zbog čega je morao da izađe iz igre.

Srpski dvojac "Vlahović - Kostić" nije ostavio dobar utisak, kao ni ostatak gostujućeg tima.

Kako stvari stoje, odbrojani su dani Masimilijana Alegrija na klupi bjankonera.