Utorak, 14.09.2021.

09:00

Novi evrogol Tauzenda, Dukure deli pasove kao na igrici VIDEO

Fudbaleri Evertona savladali su Barnli rezultatom 3:1, a meč Premijer lige obeležila su dva poteza.

Nekadašnji engleski reprezentativac Andros Tauzend je dodao još jedan evrogol u svoju podugačku kolekciju.

Najpre je asistirao Majklu Kinu za izjednačenje, a samo pet minuta kasnije uputio neodbranjiv udarac u gol koji je branio Nik Poup.

Izbori se za poziciju i raspalio po lopti koja je imala savršenu putanju i propala neposredno ispred gola gostiju.

Zanimljiva je Taunzendova izjava nakon meča u kojoj je otkrio da mu je majka napravila video kompilaciju sa najlepšim golovima u karijeri.

Asistencija za ovaj gol je pripisana Dukureu, ali taj pas nije ni blizu onog koji je usledio već u narednom minutu.

Francuz je otišao sve do aut linije, a potom je sa svoje polovine uputio dijagonalan pas koji je pronašao Demaraja Greja između trojice igrača Barnlija.

Hitronogi bivši igrač bio je neuhvatlji, te je lako postavio konačan rezultat novim golom u ovoj sezoni.