Magija u tri poteza: Jović pogodio za 1:1 u Londonu VIDEO

Srpski reprezentativci Luka Jović i Mijat Gaćinović nastavljaju sa odličnim partijama u dresu Ajntrahta iz Frankfurta.

Izvor: Z.K.

Autor: Z.K.

Photo by Clive Mason/Getty Images

Njih dvojica su u 49. minutu revanš meča polufinala Lige Evrope sa Čelsijem u Londonu sjajno iskombinovali posle čega je Jović izjednačio rezultat na 1:1.

Bio je to Jovićev jubilarni, deseti gol ove sezone u takmičenju UEFA.

Makoto Hasebe je odlično uočio Luku Jovića na kapici kaznenog prostora, Jović je primio loptu na grudi, usledila je opovratna lopta ka Gačinoviću koji je odmah prosledio u prostor ka napadaču Ajntrahta,

Jović je izašao pred Kepu Arisabalagu i rutinski završio posao poslavši loptu u desni donji ugao gola Čelsija.

Samo minut pre toga igrači Ajntrahta su tražili od turskog arbitra Hacegana da pokaže na belu tačku, ali se on nije oglasio.

Kako je Jović postigao gol pogledajte OVDE.