Ponedeljak, 04.12.2017.

16:55

Spektakl na Banjici – Radnički od 0:2 do 3:2!

Fudbaleri Radničkog pobedili su Rad 3:2 posle spektakularnog preokreta na Banjici u ponedeljak.

"Građevinari" su vodili 2:0 pred poslednjih 25 minuta utakmice, koju su na kraju izgubili na svom terenu.

Posle 0:0 u prvih 45 minuta, drugo poluvreme domaćin je otvorio pogotkom Lutovca u trećem minutu, da bi Milošev duplirao prednost već u 55.

Međutim, 11 minuta kasnije Kovačević smanjuje na 2:1, da bi pet minuta pre kraja Lazar Arsić sa dva gola u 120 sekundi doneo spektakularan preokret za Nišlije.

Radnički je trećom pobedom u nizu stigao do deobe pete pozicije sa Čukaričkom sa po 33 boda, dok je Rad poražen treći put u poslednja četiri kola i ostao na pretposlednjem mestu sa 14.

Narednog vikenda Radnički dočekuje upravo Čukarički, dok Rad čeka Mačvu.