Sreda, 08.03.2017.

20:14

SL: Rad prekinuo niz Čukaričkog

Fudbaleri Čukaričkog remizirali su sa Radom 1:1, čime je okončan niz od tri pobede Brđana pod vođstvom Nenada Lalatovića.

"Građevinari" su poveli u malom beogradskom derbiju na Banovom Brdu golom Maraša u 22. minutu, dok izjednačenje donosi Obradović pola sata pre kraja meča.

Čukarički je ostao na četiri boda od plej-of pozicije, dok je Rad drugim remijem u nizu ostao na 12. mestu.

U derbiju južne Srbije Radnički iz Niša je slavio 2:1 protiv Radnika u Surdulici, pogocima Kojića u 20. i Stojanovića u 70, minutu, a za domaćina je pogodio Jovanović u 79.

Radnički je trećom pobedom u nizu preuzeo četvrto mesto u Superligi sa bodom više od Mladosti, dok je Radnik poražen treći put u nizu i 14. je na tabeli.

U trećem meču večeri Javor je pobedio Borac 2:0, pogocima Cvetkovića i Tripkovića u prvom poluvremenu. Tim iz Ivanjice je opet u plej-of zoni, a Čačani i dalje pretposlednji.