Nedelja, 01.04.2012.

22:52

Juventus se približio Milanu

Fudbaleri Juventusa savladali su u derbiju kola Napoli sa 3:0 i zadržali priključak za Milanom, koji je na prvom mestu tabele sa dva boda više od "stare dame".

Izvor: ČŽ

Autor: ČŽ

Ekipa Antonija Kontea je nastavila seriju bez poraza u prvenstvu, a ovo im je deseta pobeda na domaćem terenu. Napoli je doživeo šesti poraz, četvrti na strani.

U prvom poluvremenu nije bilo golova, a prvi je mrežu De Sanktisa pogodio Bonuči na asistenciju Vučinića u 53. minutu. Na 2:0 povećao je Vidal u 75. na asistenciju Markizija.

Konačan rezultat postavio je Kvaljarela u 83. minutum, asistent je bio Alesandro del Pjero. Srpski reprezentativac Miloš Krasić nije bio ni na klupi.

U 86. minutu Napoli je ostao sa igračem manje na terenu, jer je sudija Orsato isključio Zunigu.