Fudbal 0

1.5.2024.

18:28

Spektakl od sedam golova na Krovu, bodovi ostali u Nišu

Fudbaleri IMT-a pobedili su danas na svom terenu u Beogradu Radnik iz Surdulice 5:2, u utakmici 33. kola Super lige.

Izvor: Tanjug

Srdjan Stevanovic/Starsport.rs ©

Radnik je poveo u 17. minutu golom Borka Duronjića iz jedanaesterca, a izjednačio je Aleksandar Lutovac u 25. minutu. Tri minuta kasnije novu prednost gostujućoj ekipi doneo je Haris Hajdarević, a izjednačio je ponovo Lutovac u 43. minutu.

IMT je poveo golom Luke Lukovića u prvom minutu nadoknade prvog poluvremena, a konačan rezultat postavio je Miloš Luković golovima u 52. i 67. minutu utakmice.

Na tabeli plej-auta Super lige IMT je 12. sa 37 bodova, a Radnik, koji je već ispao iz lige, zauzima poslednje mesto sa 17 bodova.

Fudbaleri Radničkog pobedili su na svom terenu u Nišu Voždovac 2:0.

Golove su postigli Dele u 32. i Stefan Vukić u 60. minutu.

Radnički je deveti na tabeli plej-auta sa 40 bodova, a Voždovac je 13. sa 34 boda.