Sreda, 14.01.2009.

21:31

Iliev i Jelić strelci za Kotbus

Fudbaleri Energi Kotbusa pobedili su u sredu Omoniju iz Nikozije 10:1 u prijateljskoj utakmici na Kipru.

Dvostruki strelac za nemački tim bio je srpski fudbaler Ivica Iliev, a mrežu Omonije jednom je zatresao i njegov saigrač i zemljak Branko Jelić. Iliev, koji je postigao dva prva gola za Energi, igrao je od prvog do 46. minuta. Jelić je u igru ušao u 81. minutu i gol postigao u 89. Zanimljivo je bilo i u prijateljskom meču Hamburga i Hofenhajma (2:0), koji je obeležio duel i isključenje Ivice Olića i Eduarda.

Strelci za HSV bili su Benjamin u 26. i Gerero u 82. minutu. Dva minuta pre kraja, sudija Franco Pedro pokazao je crvene kartone budućem igraču Bajerna Ivici Oliću i fudbaleru Hofenhajma Eduardu.