17:41

DLCG: Kom bodom do jesenje titule

Izvor: B92, Beta

Autor:B92, Beta

Fudbaleri Koma osvojili su naslov jesenjeg prvaka u Drugoj ligi - grupa Crna Gora pošto su u poslednjem kolu igrali u gostima sa drugoplasiranim Dečićem 1:1.

Utakmica je odigrana na stadionu Zete u Golubovcima pred oko 2.000 gledalaca.

Kom je poveo u 29. minutu golom Ivanovića, a ekipa iz Tuzi izjednačila je osam minuta pre kraja pogotkom Dragićevića, iako je od 78. minuta imala igrača manje na terenu, nakon što je isključen Muhamed Lekić.

U subotu je Grbalj savladao Mogren sa 4:1, a u utakmicama odigranim u petak Petrovac je pobedio Mornar 2:0, istim rezultatom bjelopoljsko Jedinstvo je u Podgorici pobedilo Mladost, dok je u Kotoru Bokelj visoko porazio Rudar iz Pljevalja sa 3:0.

10. Mladost         18       3  4  11      10:27         13

Jesenji deo prvenstva u Drugoj ligi grupa Crna Gora okončaće se u sredu 1. decembra kada se u Pljevljima u zaostaloj utakmici 16. kola sasataju Rudar i Mornar iz Bara.