Vaterpolo

Četvrtak, 04.03.2010.

01:48

Remi Vojvodine u Zagrebu za kraj

Vaterpolisti novosadske Vojvodine završili su učešće u Evroligi remijem u Zagrebu, 11:11.

Domaća Mladost dobro je otvorila utakmicu i već posle prve deonice imala ubedljivu prednost, 5:2. I u srugih osam minuta igre predosot su sačuvali ali su Novosađani sjajnim nastupom u trećoj četvrtini došli do prvog izjednačenja, 9:9. U poslednjoj četvrtini do pobede su mogli i jedni i drugi ali je na kraju bilo nerešeno.

Pet golova za Vojvodinu postigao je Miroslav Ranđić, po dva Boris Vapenski i Igor Kovačević, po jednom su strelci bili Uroš Kalinić i Petar Filipović.

Mladost - Vojvodina 11:11 (5:2, 2:2, 1:4, 3:3)

Mladost: Brica, Lončar, Babić, Letica 2, Petković, Milaković, Zubčić 3, Lončar 2, Karač, Muslim, Hinić 2, Buljubašić 2, Pavić, trener Nikolić

Vojvodina: Marinković, Marić, Basara, Vuksanović, Miličić, Vapenski 2, Kalinić 1, Ovuka, Ranđić 5, Kovačević 2, Filipović 1, Vukičević, Jerković, trener Stanojević