Počela Bundesliga: Bajern siguran

Fudbaleri Bajerna počeli su odbranu titule u Bundesligi sigurnom pobedom protiv Borusije iz Menhengladbaha sa 3:1.

Petak, 09.08.2013.

23:27

Odlučio je bizaran detalj u drugom poluvremenu kada su Bavarci dobili dva jedanaesterca.

Na Alianc arena prvi gol postigao je junak finala Lige šampiona Arjen Roben u 12. minutu. Četiri minuta kasnije Mandžukić je duplirao prednost.

Na poluvremenu je bilo 2:1 nakon autogola Dantea, a potpuno neverovatan događaj rešio je meč. Odbrambeni igrač Borusije Alvaro Dominges uspeo je da napravi dva penala u pola minuta. Prvi je promašio Tomas Miler, a drugi je iskoristio David Alaba za konačnih 3:1.