Bruno, Grinvud, Pogba – Junajted nastavio s briljantnim izdanjima VIDEO

Fudbaleri Mančester junajteda pobedili su na gostovanju Aston Vilu 3:0 u 34. kolu Premijer lige.

Izvor: PT

Četvrtak, 09.07.2020.

23:11

Photo by Oli Scarff/Pool via Getty Images

Izabranici Olea Gunara Solskjera odigrali su još jednu u nizu od sjajnih utakmica i nastavili su da prate u stopu Lester i Čelsi.

Srpski fudbaler Nemanja Matić na terenu je proveo 66 minuta i odigrao je solidnu utakmicu.

Šesnaestu pobedu "crvenim đavolima" obezbedio je trio Bruno Fernandeš, Mejson Grinvud i Pol Pogba.

Junajted je poveo iz kontroverzno dosuđenog penala. Bruno je oboren u 26. minutu, a posle VAR provere odluka je ostala. Portugalac je uzeo loptu i pogodio za 1:0.
Do poluvremena se činilo da neće biti promene na semaforu, međutim da tako ne bude pobrinuo se fantastični 18-godišnji Mejson Grinvud.

Talentovani napadač Junajteda šutirao je snažno desno nogom i Pepe Reina nije imao šanse. U nastavku meča Pol Pogba je lepim šutem sa ivice kaznenog prostora postavio konačnih 3:0. Igrao se 58. minut kada je Francuz savladao Španca na golu Aston Vile.
Mančester junajted nalazi se na petom mestu sa 58 bodova, jednim manje od Lestera i dva od Čelsija.

Aston Vila je na pretposlednjoj poziciji sa svega 27 osvojenih bodova.

U narednom kolu Junajted čeka Sautempton, dok Aston Vila igra protiv Kristal Palasa.