22:09

Pobeda Zvezde pred 3000 gledalaca

Izvor: IL

Autor: IL

U poslednjem meču subotnjeg dela 4. kola Meridian Superlige Crvena zvezda je pred nešto više od 3000 gledalaca pobedila Bežaniju rezultatom 2:0 (1:0). Strelci za tri boda bili su Ognjen Koroman u 27. i Segundo Kastiljo u 85. minutu.

Za osvajača duple krune debitovao je napadač Nenad Jestrović, koji je u 54. minutu zamenio reprezentativca Crne Gore Igora Burzanovića. Koroman je gol postigao posle solo prodora, a Kastiljo je posle akcije Jestrovića i odbrane golmana gostiju ubacio otpadak sa tri metra.

Bežanija je imala nekoliko vrlo dobrih prilika da, ako ništa drugo, postigne počasni gol, ali Mihajlović i Đalović dva puta nisu bili precizni.

Iako je predsenik Crvene zvezde Dragan Stojković rekao pre nekoliko dana da više neće biti odlazaka i dolazaka u klub, utakmicu je iz lože gledao i najbolji strelac kamerunske lige i napadač lidera prvenstva Uniona iz Duale, Betolngar Misdongarti, reprezentativac Čada.

Crvena zvezda: Randjelović - Bronovicki, Tutorić, Gaj, Andjelković - Milovanović, Kastiljo, Koroman (Salaš), Trišović - Burzanović (Jestrović) - Rašković (Lukaš).

Bežanija: Janković - Stančevski (Ilić), Baranin, Pajović, Pavlović - Vanić, Djalović, Barać (Randjelović), Košutić (Isidorović), Mihajlović - Vukajlović