Petak, 09.04.2021.

08:00

Tadićev saigrač preuzeo krivicu: Ovo je s**nje, ja sam odgovoran VIDEO

Golman Ajaksa Kel Sherpen preuzeo je odgovornost za poraz tog tima od Rome u prvom meču četvrtfinala Lige Evrope.

Izvor: MT

Autor: MT

Tanjug/AP Photo/Peter Dejong

"Kopljanici" su poraženi u Amsterdamu od "vučice" sa 2:1, iako su imali prednost na poluvremenu.

Sherpen nije bio baš u elementu na ovom meču, a vrhunac je dostigao u 57. minutu meča.

Tada ga je iz slobodnog udarca "probio" Lorenco Pelegrini, koji je najavio potpuni preokret.

"To je sr**e, ali ne bežim od svoje odgovornosti. Ovo je sudbina golmana, to se dešava. Naravno da je teško kada se to dogodi u četvrtfinalu. Ja sam odgovoran za ovaj loš rezultat", rekao je on posle utakmice.

Pored Sherpena i naš Dušan Tadić snosi deo krivice za ovaj poraz, pošto je promašio penal pri rezultatu 1:0.