Subota, 28.07.2018.

19:15

Simić u 98. minutu Vojvodini 'ukrao' bodove

Fudbaleri Vojvodine i Zemuna remizirali su (1:1) u prvom meču drugog kola srpske Superlige.

Izvor: LN

Autor: LN

U prvom poluvremenu nije bilo bitnijih dešavanja, pa su igrači na odmor otišli bez postignutih golova.

U drugom prednost gostima iz Novog Sada doneo je Ismael Fofana golom u 84. minutu i tada se činilo da će Vojvodina pobedom izbiti na čelo Superlige.

Slavlje Voši pokvario je fudbaler koji je na meti Crvene zvezde Veljko Simić, koji je u 98. minutu meča, tačnije osmom minutu sudijske nadoknade, uspeo da savlada golmana Rockova i donese vredan bod svojoj ekipi.

Obe ekipe sada imaju po dva boda uz gol razliku 2:2, jer je Zemun u prvom kolu remizirao sa Čukaričkim, a Vojvodina sa Mladosti.