Ponedeljak, 05.02.2018.

19:56

Čukarički remizirao sa Šahtjorom, povratnički prvenac Fofane

Fudbaleri Čukaričkog remizirali su 1:1 sa Šahtjorom iz Soligorska u svom trećem test meču na pripremama na Kipru.

Beloruskim timom koji je definitino bio najteži protivnik Čuke na pripremama, s obzirom na to da se Šahtjor do samog finiša sezone borio za titulu.

Strelac gola za Čukarički bio je Ismael Beko Fofana, na asistenciju Ovusua, već u prvom minutu, da bi Jevgeniji Kozlov u 36. postavio konačan rezultat.

Čuka je bila bolji rival tokom svih 90. minuta, imao veći posed lopte, ali je golman Klimovic nekoliko puta spasio Šahtjor.

Tim sa Banovog brda naredni meč igra protiv kiparskog Karmiotisa u utorak od 15 časova po srpskom vremenu.

Čukarički: Kirovski, Stevanović, Đurić, Kopitović, Bogosavac, Puškarić, Docić, Stojanović (Milojević 55. minut), Zorić, Ovusu, Fofana (Mudrinski 55. minut)

Šahtjor Soligorsk: Klimovic, Laptev, Burko, Kiš, Šimunović, Zoke, Ribak, Kuzmengog, Matvejčuk, Kozlov, Kovalov.